Diamant - desková hra

Kód: 6038055
Neohodnoceno
699 Kč –10 %
p1d1m585ac13tokprm9o1sgjak1b
699 Kč –10 % 629 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Diamant je dobrodružná desková hra, kde se krok za krokem rozhodujete, zda jít dál skrze nebezpečnou jeskyni Tacora, nebo se vrátit do bezpečí tábora. Každý krok je třeba zvážit, protože padnete-li do pasti, přijdete o nasbírané diamanty. Hra je bez textu, obsahuje anglická pravidla. Česká pravidla jsou ke stažení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Diamant je dobrodružná desková hra, kde se krok za krokem rozhodujete, zda jít dál skrze nebezpečnou jeskyni Tacora, nebo se vrátit do bezpečí tábora. Každý krok je třeba zvážit, protože padnete-li do pasti, přijdete o nasbírané diamanty.

Hra je bez textu, obsahuje anglická pravidla. Česká pravidla jsou ke stažení.

Diamant by Bruno Faidutti and Alan R. Moon (published as Incan Gold in the US) is a double or bust game, a risk taking game in which the only question is to know how far one can go too far.
The caverns of Tacora, somewhere in Mesoamerica, are known for their wealth, for the jewels and artifacts buried there by some ancient pre-Columbian civilization, but also for the venomous animals and deadly traps guarding them. Your small team of adventurers has set camp near the entry of five hidden caves, and plans to explore them one after the other, taking back anything that shines in the light of the torches. Every round, players must chose whether to move forward, deeper into the cave, looking for more treasures at the risk of losing all they gathered so far, or to walk back prudently – some would say cowardly – to the safety of the camp in order to secure their rubies and diamonds. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Max. počet hráčů: 8
? Min. počet hráčů: 3
? Minimální věk: 8
jazyk: anglicky, česká pravidla ke stažení
Položka byla vyprodána…

Diamant - desková hra

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: