Exit Puzzle: Dračí laboratoř 759 dílků

Code: 6039439
€17 –12 %
p1d8anrolf15rd18m41r7rkjnt3b
€17 –12 % €14,90
Na dotaz
Delivery offer
The item has been sold out…
Unikátní koncept puzzle kombinovaný s únikovou hrou. Podaří se vám vyluštit záhadu spojenou s obrázkem na složeném puzzle a najít východ z tohoto prostoru? Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivy saloonu (dračí laboratoře) od společnosti Ravensburger.

Detailed information

Product detailed description

Unikátní koncept puzzle kombinovaný s únikovou hrou. Podaří se vám vyluštit záhadu spojenou s obrázkem na složeném puzzle a najít východ z tohoto prostoru? Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivy saloonu (dračí laboratoře) od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.

Skládaný obrázek puzzle se v mnoha podrobnostech liší od předlohy na krabičce. Složením puzzle odhalíte symboly, kódy, tajná čísla a vodítka, které na předloze chybí.
Úniková část hry přichází na řadu po složení puzzle. Vyřešte všechny záhady Exit Puzzle a odhalte tajemství, které ukrývají.

V balení najdete barevnou brožuru s příběhem v několika jazycích (včetně češtiny) a řešení tohoto "hlavolamu" v zalepené obálce.

Rozměry puzzle: 70 x 50 cm.
Počet dílků: 759.

 

Additional parameters

Category: Únikové hry
? Minimální věk: 12
? Min. počet hráčů: 1
Počet dílů: 759
jazyk: česky
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: