Ishtar: Gardens of Babylon

Kód: 6039935
1 099 Kč –5 % 1 038 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení
From the award-winning designer Bruno Cathala, Ishtar is a game in which you play the role of a gardener aiming to transform the dry desert into the Lost Hanging Gardens of Babylon. To accomplish your mission, you will have to plant flowers, which, if you place them well, can help you gather precious gems and activate actions.

Detailní informace

Detailní popis produktu

From the award-winning designer Bruno Cathala, Ishtar is a game in which you play the role of a gardener aiming to transform the dry desert into the Lost Hanging Gardens of Babylon. To accomplish your mission, you will have to plant flowers, which, if you place them well, can help you gather precious gems and activate actions. Whether to buy Trees (which will block the link between two Flower spots, as well as earning you points) or to purchase upgrades (such as getting two more points per Tree card at the end of the game), collecting gems will be a crucial part of the game. Get them before your opponents, recruit apprentices, send them to earn points in the copses of flowers you have created, block others and think carefully of the upgrades to purchase if you want to become the best gardener at the end of the game!

Hra je jazykově nezávislá. Pravidla ke hře jsou anglicky.

Ishtar je hra od oceňovaného herního designéra Bruna Cathaly. Hrajete roli zahradníka, který se snaží proměnit vyprahlou poušť ve ztracené visuté zahrady Babylonu. Abyste splnili svůj úkol, budete muset sázet květiny, které vám, pokud je dobře umístíte, mohou pomoci sbírat vzácné drahokamy a aktivovat akce. Ať už za účelem nákupu stromů (které zablokují spojení mezi dvěma místy s květinami a zároveň vám přinesou body), nebo za účelem nákupu vylepšení (například na konci hry získáte za každou kartu stromu o dva body více). Klíčovou součástí hry je sbírání drahokamů. Získávejte je dříve než soupeři, najímejte učně, posílejte je získávat body do vámi vytvořených hájů květin, blokujte ostatní a pečlivě si rozmyslete, jaká vylepšení nakoupit, pokud se chcete na konci hry stát nejlepším zahradníkem!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické a abstraktní hry
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 14
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyková závislost: language independent
jazyk: anglicky

Rhino Says Yes #55 - Ishtar : Gardens of Babylon

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: