Kokopelli Piatnik

Kód: 6041460
1 099 Kč –5 %
Kokopelli Piatnik
1 099 Kč –5 % 1 049 Kč
Skladem (1 ks)

Nadešel čas slavit. Slavnosti už vypukají všude kolem!

Kokopelli je poutavá karetní hra pro celou rodinu, při níž hráči soutěží v zahajování a ukončování slavností.
Každá slavnost přináší speciální schopnost pro celou dobu jejího trvání, avšak v zájmu získávání bodů je musíte i ukončovat. Strategické vykládání karet ke svým nebo sousedovým oslavám při správném kombinování schopností vám pomůže dosáhnout nejvíce bodů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každý hráč obdrží balíček 36 karet, který je sestaven ze 3 karet 12 různých obřadů (v základní hře je 16 různých obřadů).

Každý hráč má k dispozici desku hráče s políčky pro čtyři obřady. Jejich hrací plocha se skládá ze čtyř políček jejich desky a dvou nejbližších políček jejich levého a pravého souseda (celkem 8 políček). Ve svém tahu si může táhnout kartu, zahájit obřad na osobní desce hráče, pokud na jeho hrací ploše není obřad tohoto typu; nebo zahrát kartu z ruky do libovolného obřadu na své hrací ploše. Jednou zahájený obřad ve svém hráčském poli poskytuje zvláštní schopnost, dokud není dokončen.

Obřad je dokončen po zahrání čtvrté karty do něj, přičemž si hráč přivlastní destičku vítězných bodů a vyloží žeton konce hry, pokud žádný není k dispozici. Po vyložení všech žetonů konce hry hra končí.

Obsah: 192 karet slavností, 24 Kokopelliho karet, 16 dlaždic výběru, 80 kroužků vítězných bodů, 4 desky osad, 1 odznak začínajícího hráče, 12 ukončovacích značek, 4x přehled schopností, 1 pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 45
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
pravidla hry: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: