Komiks, v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a poděs – Velký útěk (dostupnost 12/2022)

Code: 6034223
€15,69 –9 %
Komiks, v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a poděs – Velký útěk
€15,69 –9 % €14,27
Na dotaz
Delivery offer
The item has been sold out…

Komiks, v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a Poděs – Velký útěk

Detailed information

Product detailed description

Komiks, v němž jsi malou hrdinkou: Káťa a Poděs – Velký útěk

Zažijte se svými dětmi komiksové dobrodružství, kde je čtenář hlavním hrdinou! Káťa a Poděs obrací na hlavu klasickou pohádku o princezně zavřené ve věži a dává dětem možnost vzít vyprávění příběhu do vlastních rukou. Proč taky čekat na záchranu – moderní princezna nepotřebuje chrabrého prince, ale vystačí si sama s kocourem Poděsem!

Dobrodružný komiks Káťa a Poděs spojuje výpravný komiks s hrou. Po vzoru populárních „gamebooků“ se čtenáři rozhodují, kterou cestou se v příběhu dají, řeší rozličné hádanky, hrají hry a sbírají předměty, které jim v jejich snažení pomohou.

Prožijte se svými dětmi dobrodružství, ve kterém se budou moci rozhodovat sami, a kde vy budete pouze jejich průvodcem. Díky rozvětvenému příběhu a různým cestám k dokončení vyprávění můžete stejný komiks projít mnohokrát a pokaždé najdete něco nového!

Pokud vás příběh Káti a Poděse bavil, podívejte se i na další komiksy ze stejné série: Koťata a draci - Pčíkra vypráví o mladém princi Mourkovi a strašlivém draku sužujícím království, zatímco Pan Klapík - Listonoš dobrodruh vás zavede na listonošská dobrodružství při doručování důležitých zásilek.

Additional parameters

Category: Board Games for Kids
? Minimální věk: 3
jazyk: česky
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: