Logorelo

Code: 6037429
€8,78 –10 %
p1aucf77ll15pd6513m91o4dq3gb
€8,78 –10 % €7,90
In stock (3 pcs)
Delivery to:
25/06/2024
Delivery offer
LOGORELO je jednoduchá a svižná karetní hra, která nenechá nikoho mlčet. Karty LOGORELO byly vyvinuty ve spolupráci s předními odborníky s rozsáhlou logopedickou praxí a jejich účelem je usnadnit procvičování výslovnosti složitých hlásek L-R-Ř.

Detailed information

Product detailed description

LOGORELO je jednoduchá a svižná karetní hra, která nenechá nikoho mlčet.

Karty LOGORELO byly vyvinuty ve spolupráci s předními odborníky s rozsáhlou logopedickou praxí a jejich účelem je usnadnit procvičování výslovnosti složitých hlásek L-R-Ř.

Hra je určena pro děti, které už umí hlásku vyslovit a potřebují ji procvičovat ve slovech. Je vhodné ji používat po předchozí konzultaci s logopedem.

Krabička obsahuje 3 samostatné sady karet, které se liší obrázkem na rubu. Každá sada obsahuje 16 karet a je vhodná pro procvičení jedné hlásky. U každé sady naleznete i přehledovou kartičku, kde jsou jednotlivé obrázky správně pojmenovány.

  • Počet hráčů: 2-5
  • Věk: 5+
  • Herní doba: 5-10 minut

“Cvičit krátkou chvilku, co nejčastěji a v pohodě – to je základní pravidlo úspěchu každého nácviku. LOGORELO  může  dětem i jejich rodičům vedle  podstatné pomoci při nácviku přinést i spoustu zábavy.” PaedDr. Dana Kutálkov

Additional parameters

Category: Educational Games
? Doba hraní (minut):: 10+
? Minimální věk: 5
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
jazyk: česky

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: