Milostný dopis - karetní hra

Code: 6034543
€15,59 –8 %
p1dkftc6g5s8rmci1enj1n0q1520b
€15,59 –8 % €14,27
In stock (1 pcs)
Delivery to:
25/06/2024
Delivery offer
Milostný dopis (Love Letter) je rychlou karetní hrou pro 2 až 6 hráče. Nyní v nové verzi v krásném semišovém pytlíku a novými ilustracemi, ale také možností hrát až v šesti a novými postavami. Hra je příjemnou kombinací štěstí, přemýšlení a riskování.

Detailed information

Product detailed description

Milostný dopis (Love Letter) je rychlou karetní hrou pro 2 až 6 hráče. Nyní v nové verzi v krásném semišovém pytlíku a novými ilustracemi, ale také možností hrát až v šesti a novými postavami.

Hra je příjemnou kombinací štěstí, přemýšlení a riskování. Úkolem hráče je dostat svůj milostný dopis do rukou princezny a zároveň mařit stejnou snahu protihráčů. V každém tahu má hrač k výběru ze dvou karet. Akci jedné z nich provede a druhou si nechá do dalšího tahu.

Hra, která odpovídá na otázku, zda je možné navrhnout skvělou hru pouze se šestnácti kartami. A ta odpověď zní: "Jednoznačně ano!".

Herní kolo může skončit jedním ze dvou způsobu. Buď zůstane ve hře jen jeden hráč, potom co ostatní byli vyřazení efekty některých karet. Nebo se po dobrání balíčku porovnají karty na ruce a hráč s nejsilnější kartou vyhrává.

 

Obsah balení:

27 karet
13 žetonů přízně
Pravidla
Látkový pytlík

Additional parameters

Category: Card Games
Weight: 0.2 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
Počet dílů: 16

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: