Evacuation, ENG

Kód: 6043255
1 390 Kč –5 %
Evacuation, ENG
1 390 Kč –5 % 1 320 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

V Evakuaci život na naší planetě vymírá díky stále intenzivnějšímu slunečnímu záření, takže se hráči snaží přesunout všechny lidi a továrny na svém území ze „staré“ planety na novou – a mají na to pouze čtyři kola.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Začnete hru s plně fungující ekonomikou a v průběhu hry musíte celou tuto ekonomiku rozebrat a přesunout. Příjem na staré planetě se postupem času zmenšuje a produkce pravděpodobně nebude o moc lepší, dokud se na nové planetě neprosadíte. Zdroje mezi planetami nelze míchat, takže jim při plánování musíte věnovat zvláštní pozornost.

K tomu si vybíráte akce z hráčského plánu, přičemž expertní varianta vám přidává do ruky karty, které vám umožní vybrat si další akce a kombinovat je. Každá akce má svou hodnotu a součet těchto akcí je důležitý pro bonus na konci kola. Hráči navíc posouvají své žetony po orbitální dráze na základě hodnoty jejich akcí.

Pokud můžete zvýšit produkci tří zdrojů na úroveň 8 a zároveň máte na nové planetě tři stroje pro virtuální realitu, vyhráli jste. Jinak hráči porovnávají skóre po čtyřech kolech. Evakuace obsahuje také moduly pro přidání nových herních možností.

 

Hra je bez textu, pravidla v angličtině

---

"Hurry to the ship! Twelve houses from our town have already burned down!"

In Evacuation, life on our planet is being burned away thanks to increasingly intense sunlight, so everyone is trying to move all the people and factories in their territories from the "old" planet to a new one — and they have only four rounds in which to do so.

You start the game with a full functioning economy, and over the course of play, you must dismantle that economy and move it. Income on the old planet shrinks over time, and production probably won't be much better until you establish yourself on the new planet and kick things into action. Resources can't be mixed across the planets, so you need to take special care with your planning.

To do this, you choose actions from the player board, with the expert variant adding cards to your hand that allow you to choose additional actions and combine them. Each action has its own value, and the sum of these actions is important for an "end of the round" bonus. Additionally, players move their markers along the orbital track based on the value of their actions.

If you can raise production of three resources to level 8 and have three virtual reality machines on the new planet, you win. Otherwise, players compare scores after four rounds. Evacuation includes modules to add new play options.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
Hmotnost: 1.9 kg
? Doba hraní (minut):: 55+
? Minimální věk: 12+
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
jazyková závislost: bez textu, angl
Materiál:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: