Memoir '44

Kód: 6030742
1 599 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
9.6.2023
Možnosti doručení
Memoir '44 je strategická desková hra, ve které proti sobě stojí hráči v některé z historických bitev druhé světové války, včetně Omaha Beach, Pegasus Bridge, Ardeny a dalších. Vezměte do svých rukou osud spojeneckých nebo německých vojsk a změňte od základu historii Evropy. Memoir '44 vás chytne a už nepustí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Memoir '44 je strategická desková hra, ve které proti sobě stojí hráči v některé z historických bitev druhé světové války, včetně Omaha Beach, Pegasus Bridge, Ardeny a dalších.

Vezměte do svých rukou osud spojeneckých nebo německých vojsk a změňte od základu historii Evropy. Memoir '44 vás chytne a už nepustí.  Hrací deska je pomalovaná hexy, na jedné straně naleznete zelenou louku a na druhé pak pláž. K tomu ještě máte dodatečně spoustu samostatných hexu, oboustranně pomalovaných, například město, křoví, kopce, řeka apod. 
Hrají proti sobě dvě strany Spojenci a Osa. Spojenci dobývají určité body a Osa se snaží udržet pozice nebo udělit citelné ztráty nepříteli. Před každou hrou se vytvoří "scénář hry", v manuálu hry jsou popsány základní a další pak na internetu (cca 1000).
Jednoduché - umístíte všechny potřeby na desku, přečtete si úkol. A hrajete. Právě v rychlosti je tato hra super, něco se nepovede, ztratíte určité klíčové místo a je konec. Válečná hra Memoir '44 je určena pro dva hráče, součástí pravidel je ale i dodatek, který umožňuje hru upravit až pro 6 hráčů (3 na každé ze stran konfliktu). A s rozšířením Memoir '44 - Operation Overlord může Memoir '44 hrát až 8 hráčů (čtyři na každé straně). Zde se pak dají provádět rozsáhlé operace a dochází k problémům koordinace vojsk a vojenského velení na velkém bojišti. Průměrná herní doba se pohybuje mezi 30 až 60 min.

Autor: Richard Borg

 

Hra je kompletně v anglickém jazyce

 

 

Rozměry krabice: 29,5x29,5x7 cm 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
Hmotnost: 2 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: