Ostrov dinosaurů: Hoď a kroť

Kód: 6042335
Novinka
899 Kč
Skladem (3 ks)

Nová hra ze stále oblíbenějšího žánru Roll&Write. Vybudujte svůj vlastní jurský park!

Klíčovým prvkem hry jsou kostky, ze kterých se vybírá podobným způsobem jako ve hře Sagrada. Získáte-li DNA, můžete uklohnit různé druhy dinosaurů.

Ve svém parku můžete stavět různé typy budov a také najímat různé specialisty. Tyto prvky jsou v každé partii jiné a zajišťují hře velkou variabilitu.

Je také třeba stavět cesty, na konci každého kola hry provést parkem výpravu návštěvníků a zjistit, jak se jim váš park líbí.

Ale pozor, dinosauři jsou nebezpeční. Je třeba nepodcenit zabezpečení parku. Jinak vás čeká nepříjemné překvapení.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na fanoušky herního žánru „roll & write“, stejně jako na fanoušky dinosaurů, čeká úkol postavit pro návštěvníky velkolepý dinosauří park – u takového projektu by se nemělo na ničem šetřit!
Ostrov dinosaurů: hoď & kroť nabízí plnohodnotný zážitek masité strategické hry v kompaktním balení zakreslovací hry.
Budete nejprve vybírat kostky ze společné nabídky a poté je umisťovat na centrální desku, abyste prováděli různé akce a zajistili tak hladký chod svého parku. Poté vás čeká zábavná tetrisová skládačka, v níž se budete snažit umístit všemožné budovy a dinosauří výběhy na nevelký plán parku. Jak lze dle tématu očekávat, budete oživovat dinosaury, najímat specialisty a pokoušet se vytvořit tu nejlepší dinosauří zoo ze všech (a zároveň smrtelně nebezpečná pravěká stvoření patřičně krotit, aby všichni návštěvníci, kteří do parku přišli, mohli i ve zdraví odejít).
Díky tomu, že v každé partii narazíte na jinou sadu karet specialistů a budov, bude každá hra novým a různorodým dobrodružstvím!

HERNÍ MATERIÁL 

centrální deska, 2 bloky herních listů, 1 pytlík na kostky, 10 kostek, 20 karet budov, 20 karet specialistů, 10 karet AI pro sólovou hru, 1 ukazatel sezóny, 1 žeton začínajícího hráče

Doplňkové parametry

Kategorie: Kostkové hry
Záruka: 24
? Doba hraní (minut):: 45
? Minimální věk: 12
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: