Nakrmte Krakena social-deduction + promo obaly (dostupnost 08/2024)

Kód: 6039632
Novinka Předprodej
1 399 Kč –3 %
Nakrmte Krakena
1 399 Kč –3 % 1 349 Kč
Objednáno
Možnosti doručení

Pokud hledáte napínavou párty hru plnou intrik a dedukce, Nakrmte Krakena je tou správnou volbou. Námořní dobrodružství, kde nikdo nemůže věřit nikomu, na vás již čeká!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lodní deník, 8. října 1695: Kvůli několika nešťastným událostem jsem po cestě sem ztratil polovinu posádky. Druhá polovina uvěřila, že je naše loď prokletá, a opustila mě, sotva jsme přistáli v maličkém přístavu, abychom doplnili pitnou vodu. Potřeboval jsem najmout šikovnou posádku, abych tuhle cestu dokončil, a shodou okolností se mi ji podařilo najít v místní taverně. Zdá se však, že někteří z těch lidí mají s mojí lodí jiné plány...

Ve hře Nakrmte Krakena každý hráč obdrží tajnou roli – buď námořníka, piráta, nebo vůdce kultu, a pokusí se využít všech dostupných prostředků k nasměrování lodě vstříc cíli dle své frakce. V každém kole loď popluje jedním ze třech možných směrů – který to však bude? Hráči se budou střídat na postech kapitána, poručíka a kormidelníka. Každý z nich má možnost ovlivnit kurs lodě. Hráči se budou podrobovat prohledávání kajut, zažívat nemilosrdné vzpoury, umlčovat hrozící protivníky a možná se stanou i svědky obětování prastarému bohu Krakenovi. Všichni budou muset využít své dedukční schopnosti ve snaze zjistit, komu v tomto prokletém dobrodružství věřit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 12+
? Min. počet hráčů: 5
? Max. počet hráčů: 10
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: