Trapwords EN - Párty hra

Kód: 6039079
499 Kč –4 %
p1crpf6c1s5ljcfd1fkchvghbdb
499 Kč –4 % 479 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Anglická verze hry Trapwords! Trapwords je týmová párty hra se slovy v atraktivním fantasy prostředí. Každý tým představuje skupinku dobrodruhů, která se snaží projít podzemím, dostat se k nestvůře a porazit ji jako první. V každém kole se vždy jeden hráč z týmu snaží ostatním hráčům ve svém týmu napovědět skryté slovo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anglická verze hry Trapwords!

Trapwords je týmová párty hra se slovy v atraktivním fantasy prostředí.
Každý tým představuje skupinku dobrodruhů, která se snaží projít podzemím, dostat se k nestvůře a porazit ji jako první. V každém kole se vždy jeden hráč z týmu snaží ostatním hráčům ve svém týmu napovědět skryté slovo.

Slovo může libovolně slovně popisovat, ale musí si dát pozor. Tým protivníků skryté slovo zná a nastražil pro něj několik „pastí“-slov, která si myslí, že napovídač během napovídání použije.

Tyto slova ale napovídač nezná!
A vše musí ještě stihnout v časovém limitu. Poté totéž provede druhý tým.

Pokud je nápověda úspěšná, tým se posouvá hlouběji do podzemí a jejích protivníci jim budou klást více pastí.
Po cestě mohou narazit na kletby, které hádání ještě okoření dalšími výzvami (např. při Potopě musíte napovídat na jeden nádech, při Temnotě musí mít celý tým zavřené oči) a na konci podzemí čeká jedno z pěti monster s unikátními vlastnostmi.

Zvládnete se vyhnout všem nastraženým pastem, když nevíte, jaká slova nemáte říkat?

 

The game is for 2 teams, divided into two approximately equivalent number of players and takes about 30 minutes to play.

It could remind you of the classic word game known as Taboo, but this one has an interesting twist on gameplay – the opposing team is the one who chooses the words you cannot use. With you having no idea which words are "traps", it’s like dancing on a minefield, when you’re trying to describe your assigned word to the rest of the team.

You take the role of a group of adventurers crawling through a fantasy dungeon full of traps and curses, with a Boss waiting for you at the end.
You have to successfully guess a word that one of your teammates is trying to describe to you. Sounds simple, but it is made fiendishly difficult by not knowing which words you can't say. Because both teams are simultaneously preparing secret traps for each other, words that you can't use. And further you get, the more trapwords you might expect.

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 4
? Max. počet hráčů: 8
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: