Golden Horn - Piatnik

Kód: 6035270
649 Kč –20 %
p18qvb1h3d7791g231go88tb1hr8b
649 Kč –20 % 519 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
V krásné rodinné hře Golden Horn se přenesete do 15. století a stanete se benátským obchodníkem. Vyšlete svou flotilu rychlých galér a obchodujte se vzácným zbožím, jakým je koření, hedvábí a drahé kovy. Ubraňte se přitom pirátům a obratně využijte větru k rychlé plavbě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V krásné rodinné hře Golden Horn se přenesete do 15. století a stanete se benátským obchodníkem. Vyšlete svou flotilu rychlých galér a obchodujte se vzácným zbožím, jakým je koření, hedvábí a drahé kovy. Ubraňte se přitom pirátům a obratně využijte větru k rychlé plavbě. Zažijte s touto hrou vzrušující chvíle obchodníků ze zálivu Zlatý roh – rušného přístavu na hranici mezi Orientem a Západem. Hra je opravdu krásně zpracovaná a přes jednoduchá pravidla nabízí velmi dobrou zábavu. O jejích kvalitách svědčí i titul nejlepší rakouské hry roku 2013.

Hráči se snaží převézt přes moře cenný náklad zboží mezi benátským a konstantinopolským přístavem, kde jej budou moci uložit do svého skladu. Po cestě se jim vyplatí zakotvit v mezipřístavu v Modoně. Zastávka v přístavu pro ně totiž znamená zisk dalších karet do ruky. Při své plavbě budou muset čelit pirátům, kteří si dělají na zboží zálusk, a i oni sami se mnohdy rádi ocitnou v pozici lupičů, kteří odlehčí soupeřovým lodím. Jejich cílem bude mít na konci hry ve svém skladišti pestrou směsici zboží, neboť jen ta jim zajistí slušný bodový zisk.

Hra Golden Horn obsahuje:
4 destičky s námořními cesta

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: