Listí - desková hra (dostupnost 06/2024) Leaf CZ

Kód: 6040585
Novinka Předprodej
949 Kč –10 %
Listí - desková hra
949 Kč –10 % 854 Kč
Objednáno
Možnosti doručení

Hra Listí vás zavede do kouzelného světa lesa, kde jako duch větru ovlivňujete padání listí na lesní půdu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když žhavé léto pomine, noci jsou chladnější a koruny stromů hýří barvami. Podzimní vítr stromy češe a na půdě lesa vytváří nádherné pestré obrazy spadaného listí. Tlející listí pak poskytuje obživu půdě, hloubám i lesním zvířatům v nekonečném koloběhu života.

Hra Listí vás zavede do kouzelného světa lesa, kde jako duch větru ovlivňujete padání listí na lesní půdu. Vaším úkolem je propojovat špičky listů s dalšími listy, čímž podporujete růst hub, lákáte zvířata a můžete dokonce šplhat po mohutném stromě. Tato strategická hra nabízí nesčetné možnosti, jak ovlivnit život v lese a zároveň soutěžit s ostatními hráči o to, kdo nejlépe přispěje ke zdraví lesního ekosystému.

Když přijde zima, každý hráč získává žaludy za zvířata, která se mu podařilo zazimovat, za skupiny hub, které vyrostly díky jeho úsilí, a za pozici své veverky na stromě. Hráč s největším počtem žaludů vyhrává, protože nejvíce přispěl ke zdraví lesa. Hra je designována pro 1 až 4 hráče a je doporučována pro ty, kteří mají alespoň 10 let.

Listí je nejen zábavná, ale i vizuálně přitažlivá hra, kde každý tah má dopad na dynamický ekosystém lesa. Připravte se na to, že se stanete součástí tohoto fascinujícího přírodního cyklu, kde každý váš krok může znamenat rozdíl mezi bujícím lesem a jeho postupným chátráním. Zapojte své taktické dovednosti, plánujte dopředu a staňte se mistrem lesních cest!

Hra je určena pro 1-4 hráčů od 8 let.

Pravidla jsou a h
erní materiál je v češtině.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
Hmotnost: 1.5 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 10+
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: