Meeple Circus - Párty hra

Kód: 6038747
1 199 Kč –5 %
p1cdkpgu00rt61rtm2gv1k6g1bekb
1 199 Kč –5 % 1 133 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
Ve hře Meeple Circus máte jen jeden cíl – pobavit obecenstvo. Hráči se v roli cirkusových principálů snaží postavit z různých dřevěných dílků co nejodvážnější akrobatické číslo a snaží se přitom splnit podmínky pro dané kolo.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře Meeple Circus máte jen jeden cíl – pobavit obecenstvo. Hráči se v roli cirkusových principálů snaží postavit z různých dřevěných dílků co nejodvážnější akrobatické číslo a snaží se přitom splnit podmínky pro dané kolo. Ke hře je nutné si také stáhnout aplikaci, která každému hráči pustí vybranou melodii a hráč musí své „číslo“ postavit před tím, než hudba dozní. Meeple Circus je vtipná obratnostní hra se skvělou atmosférou, ve které si svou chvilku slávy prožije každý. Jakmile totiž zazní první tóny cirkusové znělky, nikdo z vás nespustí oči.

Hra obsahuje:

  • manéže
  • dřevěné figurky akrobatů, zvířat a předmětů
  • karty s požadovanými sestavami

 

RECENZE: MEEPLE CIRCUS – SHOW DŘEVĚNÝCH FIGUREK

Když jste dřevo od narození, nemáte to vůbec jednoduché. Můžete si vysnít kariéru v jakémkoliv oboru, ale všechno bude hrát proti vám. Nemotorné končetiny jsou tím nejhorším, co vás může potkat. Obzvlášť, pokud vás láká práce v cirkuse.
 
Můžete jen uklízet klece lvům, dělat uvaděče, nebo se stát hlavní hvězdou celé show. Tak co to bude? Je to jenom na vás. V deskové hře Meeple Circus budete totiž s jedním takovýmto dřevěným cirkusem trénovat.  Jedná se o hru, kterou si pro nás připravili ve společnosti Matagot známé především většími hrami, jako Kemet nebo Cyclades. Tuto rodinně zaměřenou hru má na svědomí designér Cédric Millet a ilustrace dodala trojice Angelina Costamagna, Mathieu Leyssenne a Sabrina Tobal. Hra vyšla koncem roku 2017 a v Evropě šíří firma Esdevium Games.
 
Velká barevná čtvercová krabice ilustrací jasně naznačuje, že tohle bude hranatá zábava. Velká pyramida s akrobatkou úplně nahoře, vysoko nad oponou i principálem, naznačuje lehkou povahu celé hry. Na začátku všeho položí počítadlo potlesku do středu stolu a na něj každý z účastníků postaví jednu svoji kostičku ve zvolené barvě. Hráči pak podle toho dostanou také desku cirkusového jeviště, kterou si položí před sebe a k tomu dostanou také dvě figurky akrobatů – žlutého a modrého.
 
Stranou připraví společné komponenty s důležitými informacemi. První na řadě jsou balíčky přání diváků, které lze rozdělit podle barvy na čtyři hromádky. Ty je třeba zamíchat a hráči odhalí pouze tu horní kartu. Tím vytvoří poptávku po celkem čtyřech kaskadérských kouscích. Z druhého balíčku odhalí hráči šest karet komponent a tři hromádky destiček kol. Z té první odhalí o jeden dílek víc, než je účastníků v partii. Ostatní figurky a dílky vytvoří zásobu poblíž.
 
Každé ze tří kol začne volbou. Hráči se střídají a vybírají si po jedné destičce komponenty a prvního aktu z nabídky. Sebrat ale mohou v tahu pouze jednu z nich a druhý pokus dostane až později a tedy nejspíš bude také mít horší výběr. Teprve když proběhnou dva tahy tohoto výběru, konečně je čas na první kolo.
 
Podle zvolených karet si hráči vezmou dřevěné komponenty ze zásoby. Mohou tak získat nejen figurky slonů nebo koní, ale třeba i tyčinku, kulaté balónky nebo barely. Vše, co je na kartě vyobrazeno, může si hráč vzít a položit poblíž svého jeviště. Poté už budou mít všichni hráči stejný časový limit na to, aby poskládali ze svých součástek co nejlepší stavbu. Její kvalita se posuzuje podle toho, jak dobře se podaří splnit požadavky diváků.
Kompletní recenzi této hry najdete zde.
 
 

You have only one goal in Meeple Circus: Entertain the audience. The competition is tough, but you can create the most amazing circus by proposing incredible acts! Acrobats, horses, and many accessories are at your disposal. Be sure to undertake a good rehearsal, then with your remarkable dexterity, you can give them the show of their lifetime. Once the circus music starts, all eyes will be upon you!
In short, Meeple Circus is a dexterity game in which you do what all gamers do when setting up a game: Pile up your meeples!

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
jazyk: bez textu, anglická pravidla

Meeple Circus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: