Agricola Revised Ed. - stolní hra

Kód: 6041296
1 599 Kč –3 %
Agricola Revised
1 599 Kč –3 % 1 549 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Updated and streamlined for a new generation of players, Agricola, the award-winning and highly acclaimed game by Uwe Rosenberg, features a revised rulebook and gameplay, along with wood pieces and components for up to four players.

The game is in English.

-

Nejnovější revidované vydání populární deskové hry Agricola, ve které se z vás stávají farmáři a vy se snažíte co nejlépe obhospodařit svou farmu, aby vzkvétala a vynášela co nejvíce bodů.

Hra je v angličtině.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The 17th century was not an easy time to be a farmer. A game for 1 - 4 players ages 12 and up; play time is 30 minutes per player. Amazing replay value. The Agricola base game is a revised edition of Uwe Rosenberg’s celebrated classic. The game is designed for 1 - 4 players, features improved all-wood components and a card selection from the base game as well as its expansions, revised and updated for this edition. Players begin the game with two family members and can grow their families over the course of the game. This allows them more actions but remember you have to grow more food to feed your family as it grows! Feeding your family is a special kind of challenge and players will plant grain and vegetables while supplementing their food supply with sheep, wild boar and cattle. Guide your family to wealth, health and prosperity and you will win the game.

Agricola is considered one of the best games of all time. This complex game includes rules for playing with children, it can also be played in a single player variant.

-

V 17. století nebylo snadné být farmářem. Hra pro 1 - 4 hráče od 12 let; hrací doba je 30 minut na hráče. Základní hra Agricola je přepracované vydání slavné klasiky Uwe Rosenberga. Hra obsahuje vylepšené celodřevěné komponenty a výběr karet ze základní hry i jejích rozšíření, aktualizovaných pro toto vydání. Hráči začínají hru se dvěma členy rodiny a v průběhu hry mohou svou rodinu rozšiřovat. To jim umožňuje více akcí, ale nezapomeňte, že musíte vypěstovat více potravin, abyste svou rodinu uživili, jak se rozrůstá! Nakrmit celou rodinu je zvláštní výzva a hráči budou pěstovat obilí a zeleninu a zároveň doplňovat zásoby potravin ovcemi, divokými prasaty a dobytkem. Veďte svou rodinu k bohatství, zdraví a prosperitě a hru vyhrajete.

Agricola je mezi hráči považována za jednu z nejlepších her všech dob. Tato komplexní hra obsahuje pravidla pro hru s dětmi, lze ji hrát také ve variantě pro jednoho hráče.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 2 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 12
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: