Doba kamenná Junior

Kód: 6037560
799 Kč –6 %
Doba kamenná Junior
799 Kč –6 % 749 Kč
Skladem (3 ks)
Můžeme doručit do:
27.2.2024
Možnosti doručení

V době kamenné se život lidí velmi lišil od toho dnešního. Lidé museli pilně pracovat, aby si postavili skromné chýše. Jídlo si lovili, nebo sbírali bobule a houby. Své skromné životy žili obklopeni přírodou. Když slunce zapadlo, kvůli světlu a teplu se shromažďovali okolo ohně. Poznejte jejich svět společně s Jonem a Jadou, dvěma dětmi z doby kamenné. Nechte svoji představivost, aby vás vzala zpět do doby kamenné. Sbírejte bobule, vydejte se na ryby a postavte svoji vlastní vesnici.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Čeká vás vzrušující cesta do pravěku, zvládnete se o sebe postarat a přežít? Odlehčená verze pro děti.

Pro koho je určená? Pro celou rodinu, čeká vás hra, která vás okamžitě vtáhne do děje. Pravidla jsou upravena pro menší děti už od 5 let.

Doba kamenná nebyla jednoduchá doba. A vy se musíte postarat o svůj kmen, aby přežil. Hra vás přiláká krásným grafickým zpracováním, herními mechanismy, ale i dřevěnými komponenty. Zkrátka hra, která se nejen perfektně hraje, ale na kterou se i hezky dívá.

Ač ve hře figurují kostky, tak hra není o náhodě, ale o vychytralosti a především taktice. Hra trvá hodinu, ale věřte, že jakmile dohrajete, budete chtít dát odvetu.

Jak hrát? Každý hráč vede svůj pravěký kmen. Snažíš se rozšířit svou populaci, stavět příbytky a vymýšlet nové vynálezy. Nejprve musíte zajistit dostatek dřeva, hlíny, kamene, zlata, obživy a poté začít stavět a rozšiřovat vesnice pro svůj lid. Při těžbě a lovu rozhodují o tvém osudu kostky. Co dva body na kostce, to jeden úlovek. Na dřevo potřebuješ tři body, na hlínu čtyři a na zlato dokonce šest. Aby vše nebylo na kostkách, můžeš to změnit. Použij získané pazourky a tím navyš scóre na kostce.Za postavenou budovu získáváš body odpovídající hodnotě surovin potřebných na její stavbu. Dále nákup karet. V nabídce jsou každé kolo hned čtyři a každá přináší nějaký okamžitý zisk a navíc příslib bodového bonusu na konci hry.

Počet kol není pevně stanoven, záleží, jak rychle hráči vykoupí buď jednu z hromádek s kartičkami budov nebo karty z nabídky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 1.2 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 5
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
Materiál:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: