Whistle Stop (EN)

Kód: 6041382
1 416 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Ve hře Whistle Stop se přeneseme do zlatého věku železnice v roce 1869, kdy byla dostavěna první transkontinentální trasa v USA, která tak spustila budování husté sítě po celé zemi. Každý hráč zastupuje jednu společnost, která postupně buduje trasu na západ, přepravuje zboží do rozvíjejících se měst. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve hře postupně budujete železniční síť a snažíte se jejím prostřednictvím dostat na druhý konec mapy. Každý z dílků, který do mapy přidáváte, má specifické vlastnosti - zajišťuje vám různé zdroje, akce, společnosti, do kterých můžete investovat, atd.

Hra nabízí velkou škálu strategických možností. Je jen na vás, kolik akcí během kola využijete, či zda si je raději pošetříte na další tah. Vždy však musíte dávat pozor, zda vás na trase neblokují další vlaky; zda jste schopni se svým vlakem dostat k požadovaným zdrojům; zda máte ty správné zdroje, abyste mohli zakoupit akcie určité společnosti.

Je jen na vás, zda se zaměříte na pár společností a budete sbírat jisté body, přesouvat se z místa na místo a vyzobávat body, kde to půjde nebo zda se pokusíte dostat na druhý konec mapy nejrychleji ze všech a získáte tak bonusové body.

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
? Doba hraní (minut):: 75
? Minimální věk: 13
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
English board games: board game language english
jazyk: anglicky
Položka byla vyprodána…

Whistle Stop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: