HOPE - karetní hra

Kód: 6037544
1 099 Kč
p1b1f7j9b811bm1io21o2f26tj5eb
1 099 Kč 799 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
HOPE, neboli Hrdinové postapokalyptické Země, je česká strategická karetně desková hra pro dva nebo čtyři hráče od společnosti HOPE Studio. Ponořte se do zničeného světa po třetí světové válce a nasajte atmosféru plnou dobývání, soubojů, taktik a hlavně naděje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

HOPE, neboli Hrdinové postapokalyptické Země, je česká strategická karetně desková hra pro dva nebo čtyři hráče od společnosti HOPE Studio. Ponořte se do zničeného světa po třetí světové válce a nasajte atmosféru plnou dobývání, soubojů, taktik a hlavně naděje. Naděje na ovládnutí posledních zdrojů potřebných k přežití!

Píše se rok 2070 a svět se pomalu vzpamatovává ze třetí světové války. Války, která naplno rozpoutala nukleární zbrojení, výzkum umělé inteligence a touhu po ovládnutí světa několika jedinci. Výsledkem dokonané zkázy se stala pustá a téměř neobyvatelná planeta Země.

Přeživší lidé jsou odkázáni na život v podzemí, kde obsazují stanice metra nebo protiatomové kryty. Na nehostinný povrch je láká pouze nutkání po kořisti a potřeba doplnit omezené zdroje okupovaných základen.
Ale ani v podzemí nejsou ušetřeni konfliktů s nepřáteli, když musí vzdorovat pravidelným vpádům alienů, přicházejících z hlubin Země. Ti přitom útočí vždy ve velkých přesilách a nezanechávají žádné svědky.
Bývalé průmyslové zóny okupují boti vzniklí z vojenských experimentů během války. Lidé jim vštípili dynamickou inteligenci, díky které bojovali po jejich boku. Teď ale dospěli k tomu, že musí vyhladit všechno živé.
Zbytek povrchu obývají mutanti – lidé a zvířata znetvořená radiací, kteří se dokázali nejlépe přizpůsobit poválečným podmínkám nehostinného světa. Snaží se infikovat všechny tvory v okolí a udělat z nich sebe samé.
Všechny ale spojuje snaha vyčistit Zemi od nepřátel a získat zbylé zdroje potřebné k přežití. Právě zdroje jsou to, oč tu běží – je jich málo, navíc docházejí. O zdroje se vedou po válce největší boje a jsou důvodem všudypřítomných a neutuchajících krádeží. Kdo nakonec v tomto nekonečném souboji zvítězí?
Chopte se osudu Země a rozhodněte, kdo ovládne zpustošený svět!

Jak zvítězit?
Vaši armádu představují karty, které máte na ruce, bitevním polem je velký herní plán, na kterém se střetnete s protivníkem. Vítejte v karetně-deskové hře HOPE Cardgame, hře plné nečekaných zvratů, vypjatých chvil a strategických rozhodnutí!
Cílem hry je jako první získat 30 zdrojů a vyhrát hru. Zdroje přitom nefigurují pouze jako platidlo pro hraní karet a efektů, ale zároveň jako životy hráčů. Proto hráč, který jako první ztratí všechny zdroje, prohrává hru.
Musíte proto zvážit, zda hrát více jednotek a hodně se oslabit, nebo zvolit opatrnou a postupnou taktiku střádání zdrojů. Zdroje lze přitom získat několika způsoby – vyhranými souboji nad soupeřem, ničením jeho armády, převahou na bitevním poli nebo zvláštními schopnostmi. Můžete proto zvolit ničivou a rychlou strategii na dobytí protivníka nebo se soustředit na celkovou herní převahu v dominanci.
 

Hrou jeden proti jednomu to nekončí!
Kromě varianty „Hra jeden proti jednomu“ máte možnost zvolit i strategičtější herní mód „Hra o artefakty“, jehož cílem je jako první získat převahu artefaktů nad soupeřem. Artefakty dávají jednotkám pozitivní, ale i negativní efekty, které ovlivňují jejich sílu ve hře.
Spojením dvou herních plánů lze hrát i v kooperativní herní variantě „Hra dva proti dvěma“, ve které se střetnou dva týmy po dvou hráčích, kteří mohou v bojích i dominanci na bojišti spolupracovat na ovládnutí světa. Cílem týmu je jako první nashromáždit 40 zdrojů.

HOPE Cardgame, Heroes of Post-apocalyptic Earth, is strategical card and board game for two or four players designed by company HOPE Studio. Enter the world ruined by World War II and enjoy atmosphere full of conquests, battles, strategy and especially hope - HOPE for occupation fo last sources needed for survival!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Strategické hry
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 14
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: česky nebo anglicky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: