Bang! Fistful

Code: 6030788
€5,99
In stock (5 pcs)
Delivery to:
24/06/2024
Delivery offer
Bang! Fistful - hrst karet navíc Je tu další rozšíření legendární hry Bang!, na kterém se podíleli hráči z celého světa svými návrhy. Mezi jedním z vítězných z patnácti návrhů najdete i nápad Čecha Jana Blatného. Nové rozšíření Fistful přináší patnáct nových karet ke hře Bang!.

Detailed information

Product detailed description

Bang! Fistful - hrst karet navíc

Je tu další rozšíření legendární hry Bang!, na kterém se podíleli hráči z celého světa svými návrhy. Mezi jedním z vítězných z patnácti návrhů najdete i nápad Čecha Jana Blatného.

Nové rozšíření Fistful přináší patnáct nových karet ke hře Bang!. Při hraní Fistfulu se od počínaje druhým kolem vždy otočí jedna karta z balíčku Fistful. Otočená karta ovlivňuje všechny hráče po celé kolo a vždy účinkuje na všechny hráče. Na začátku dalšího kola se otočí další karta s jiným účinkem. Jako bonus dostanete tři speciální postavy a dvě karty k rozšíření High Noon. Mezi novými postavami je například Clause the Saint, který jako Ježíšek rozdává hráčům karty, nebo Uncle Will může kteroukoliv kartu zahrát jako Emporio (hokynářství).

 

Hra obsahuje 15 karet Fistfulu + 5 bonusových karet (3 postavy a 2 karty High Noon)

Autor: Emiliano Sciarra

Pravidla : kompletně přeložena do českého jazyka.

Rozměry krabice: 8,8x5,6x0,7 cm

 

 

Additional parameters

Category: Bang!
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 7

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: