3D Šikmá věž Noc

Code: 6038333
€39,59 –12 %
POSA 02503
€39,59 –12 % €34,75
Na dotaz
Delivery offer
The item has been sold out…

Jedinečná barevně svítící stavba od mistra ve výrobě puzzle RAVENSBURGER, která se díky LED světlu ve tmě rozzáří, a navíc mění barvy - to je něco, co Vás doopravdy uchvátí. Svítící model je skvělým dárkem i nevšedním kouskem v 3D rozměru.

Detailed information

Product detailed description

Originální zpracování italské Šikmé věže může osvětlovat i váš pokoj.

Speciální ohebné dílky, které díky technologii EASYCLICK přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující model slavné Šikmé věže v Pise. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat.

  • Doporučený věk: 10 - 99 let
  • Výška modelu: 33 cm

Balení obsahuje puzzle (216 očíslovaných dílků), příslušenství včetně LED a návod. Baterie 3x AAA nejsou součástí výrobku.

Šikmá věž (Torre pendente) se nachází ve městě Pisa v Itálii. Stojí na Náměstí zázraků (Piazza dei Miracoli), zvaném též Katedrální náměstí (Piazza del Duomo). Zde je společně s kruhovým baptisteriem (křestní kaplí) a hřbitovem součástí církevního areálu kolem hlavní městské katedrály. Samotná šikmá věž kruhového půdorysu, postavená z bílého mramoru slouží jako zvonice. Je vysoká téměř 56 metrů.

Rozměr složeného puzzle cca 33 x 18,1 x 18,1 cm

Additional parameters

Category: Jigsaw Puzzle
Weight: 0.5 kg
? Minimální věk: 8+
Materiál: plast
The item has been sold out…

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: