KAITŌ - strategická hra

Code: 6039739
€20,17 –10 %
p1dlhgt5npvt7172l16bv17lo1u7cb
€20,17 –10 % €18,15
In stock (5 pcs)
Delivery to:
18/06/2024
Delivery offer
KAITŌ je strategická hra pro dva samuraje, ve které se hráči střídají v pohybu jednoho pěšáka, kterým zabírají soupeři jeho kameny. Hrací plocha se skládá z 34 kamenů (dva kameny se na začátku hry z hrací plochy odstraní), po které se pohybuje figurka zloděje Kaito.

Detailed information

Product detailed description

KAITŌ je strategická hra pro dva samuraje, ve které se hráči střídají v pohybu jednoho pěšáka, kterým zabírají soupeři jeho kameny.

Hrací plocha se skládá z 34 kamenů (dva kameny se na začátku hry z hrací plochy odstraní), po které se pohybuje figurka zloděje Kaito. Hráč ve svém tahu musí pohnout figurkou Kaito horizontálně nebo vertikálně a vždy se musí svůj pohyb skončit na některém z kamenů. Dílek na kterém tah skončí zajme a položí před sebe. Nemusí se vždy jednat jen o soupeřův dílek, ale i o jeho vlastní (někdy je pro hráče výhodné odstranit ze hry svůj dílek). Své kameny již do hry vrátit nemůže, ale soupeřovy kemany ano. Soupeř může své kameny vykoupit.
Hra může skončit třemi způsoby. Hráč přišel o všechny své dílky s mečem, nebo o všechny své helmice, nebo nemůže provést regulérní tah figurkou Kaito.

Obsah hry: 36 herních disků, 1 figurka Kaito, 1 látkový sáček a česká pravidla.
Rozměry balení: 14 x 14 x 6 cm

Additional parameters

Category: Logical and abstract games
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 2
jazyk: bez textu, česká pravidla

KAITŌ - strategická hra

Be the first who will post an article to this item!

Only registered users may post articles. Please log in or register.

Do not fill out this field: