28. 9. máme otevřeno od 12 do 17 hod.

Brandon the Brave

Kód: 6037955
Neohodnoceno
329 Kč –10 %
p1bhc5tkh71a8l4ui16an139251db
329 Kč –10 % 296 Kč
Skladem (> 5 ks)
Vydejte se na rytířskou výpravu s hrou Brandon the Brave (Richard Ritterschag) od společnosti HABA. Chcete-lu se s tát rytířem, musíte nejprve splnit královské úkoly a dokázat, že máte dobrý odhad. Vaším úkolem bude hledat obry, draka, čarodějnice a jiná nebezpečí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vydejte se na rytířskou výpravu s hrou Brandon the Brave (Richard Ritterschag) od společnosti HABA.
Chcete-lu se s tát rytířem, musíte nejprve splnit královské úkoly a dokázat, že máte dobrý odhad. Vaším úkolem bude hledat obry, draka, čarodějnice a jiná nebezpečí. Hráč, který dovedně umístí herní dlaždice vedle sebe, a tím zvládne splnit své úkoly, se stane vítězem této hry.

Go on an adventure with Brandon the Brave, a game from HABA! Want to be as strong, brave, and glorious as the knight Brandon the Brave? To become a knight, all knaves first have to master regal tasks and prove that they have good intuition. Your task is to seek out giants, dragons, witches, and other dangers! The player who can skillfully place the field tiles next to each other, thus mastering the tasks, will be the champion at the end of the game. Made with sturdy cardboard and beech wood, this is another classic game in the HABA catalog. Designed for 2-4 players from ages 5 years and up, this game is fun for children and adults alike! Available in English Packaging. The German version, which is called "Richard Ritterschlag" Received a German Children's Game of the Year Nomination - Spiel des Jahres - for 2014

Doplňkové parametry

Kategorie: Haba
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Max. počet hráčů: 4
? Min. počet hráčů: 2
? Minimální věk: 5
jazyk: bez textu, česká pravidla

Brandon the Brave

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: