Na drátě - karetní hra

Kód: 6037855
259 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…
Rychlá karetní hra Na drátě je roztomilá karetní hra, která ze všeho nejvíc procvičuje paměť. Hra má jednoduchá pravidla, takže ji snadno vysvětlíte a rychlý průběh. Cílem hráčů je sbírat karty s různobarevnými ptáčky a vytvářet z nich hejna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rychlá karetní hra
Na drátě je roztomilá karetní hra, která ze všeho nejvíc procvičuje paměť. Hra má jednoduchá pravidla, takže ji snadno vysvětlíte a rychlý průběh.
 
Cílem hráčů je sbírat karty s různobarevnými ptáčky a vytvářet z nich hejna. Každá karta je oboustranná a na každé straně zobrazuje jiný počet ptáčků nebo ptáčky v jiné barvě. Hráči kartičky otáčejí, snaží se zapamatovat, kde bylo kolik ptáčků v jaké barvě a díky tomu sbírat přesně ty ptáčky, které právě potřebují. 
Hra obsahuje: 30 karet ptáčků, česká a slovenská pravidla.
 
What's Up is a fast card-flipping game in which you race to collect sets of birds first.
To set up, shuffle the thirty double-sided cards, then lay them out on the table in a grid. Each card features 1-3 birds in one of four colors — red, green, yellow, purple — with the reverse of the card having either the same number of birds in a different color or the same color of birds in a different number. Thus, each number+color combination appears five times in the deck.
On a turn, choose a card in the grid, then flip it over. If you can add it to your collection, do so; if not, return the bird to the grid with the newly revealed side face up. Your goal is to collect sets of birds in a single color, with you needing to take the single bird first, then the pair, then the triplet. The first player to collect 2-4 sets wins, with the number being dependent on the number of players. Watch what others do, remember what was flipped where, and play the odds when deciding to flip the birds!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 6
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: bez textu, česká pravidla
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: