The Game: Hraj, dokud můžeš! - karetní hra

Kód: 6036168
299 Kč –6 %
The Game: Hraj, dokud můžeš! - karetní hra
299 Kč –6 % 279 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení
Tato HRA je váš protivník. Jste jeden tým a můžete ji porazit, ale nebude to vůbec jednoduché, přestože pravidla jsou velmi snadná. Táhněte vždy za jeden provaz, protože jedině tak můžete HRU porazit a umístit všechny karty na balíčky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato HRA je váš protivník. Jste jeden tým a můžete ji porazit, ale nebude to vůbec jednoduché, přestože pravidla jsou velmi snadná. Táhněte vždy za jeden provaz, protože jedině tak můžete HRU porazit a umístit všechny karty na balíčky. Hrajte HRU – jinak si HRA pohraje s vámi…

The Game je kooperativní karetní hra, kdy se hráči společně budou snažit „hrát, dokud můžou“ a zbavit se všech karet z dobíracího balíčku a z ruky.
 
Příprava hry:
Hráči nachystají počáteční hromádky karet – dvě s číslem „1“ a dvě s číslem „100“. Poté zamíchají balíček karet (obsahuje po jedné kartě v hodnotách 2-99). Každý hráč si z balíčku nabere do ruky určitý počet karet (daný počtem hráčů ve hře), určí se první hráč a může se začít.
 
Průběh hry:
Hráči se střídají v tazích. Ve svém tahu musí hráč zahrát minimálně dvě karty podle následujících pravidel:
Na některou z hromádek, která je na počátku označena číslem „1“ a šipkou nahoru, smí zahrát kartu jakékoli vyšší hodnoty, než na ni právě leží (např. tedy kartu „26“ na kartu „25“)
Na některou z hromádek, která je na počátku označena číslem „100“ a šipkou dolů, smí zahrát kartu jakékoli nižší hodnoty, než na ni právě leží (např. tedy kartu „42“ na kartu „51“)
Na kteroukoli hromádku může hráč zahrát proti výše zmíněným pravidlům, pokud má hraná karta číselnou hodnotu právě o 10 nižší/vyšší (tzn. např. zahrát na „vzestupnou“ hromádku, kde leží karta „77“, kartu „66“).
Hráč smí odehrát i více karet z ruky (popř. všechny), dvě karty jsou minimum. Poté si dobere do plného počtu karet z dobíracího balíčku a na řadě je další hráč. Během hry si hráči nemohou říkat, jaká čísla mají v ruce, ale mohou si napovídat např. stylem „Nehraj prosím na tuto hromádku.“ Hráč, který si nemá co dobrat (došel dobírací balíček), hraje s menším počtem karet, stále však musí odehrát minimálně dvě (příp. svou poslední kartu, pokud mu už zbývá jen jedna). Jakmile je hráč bez karet, hry se dále neúčastní, zůstává ale členem týmu a týká se ho tak výhra či prohra všech jeho spoluhráčů.
 
Konec hry:
Pokud některý z hráčů nemůže zahrát ve svém tahu dvě karty (popř. svou jedinou kartu, která mu zůstala z předchozího tahu), všichni hráči prohrávají. Pokud se hráčům podaří rozebrat dobírací balíček karet a poté všichni odehrají všechny své karty z ruky podle pravidel, hráči hru společně porazili.

 

Obsah balení:
102 karet, česká pravidla hry

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.3 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 5
English board games: board game language independent
jazyk: bez textu, česká pravidla ke stažení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: