Ubongo Trigo - cestovní hra

Kód: 6038439
249 Kč –16 %
p1c1pf89he1pmuus78221sklgqib
249 Kč –16 % 209 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Hráči v této verzi hry Ubongo vkládají do rámečků dílky složené z trojúhelníků, nikoliv ze čtverců jako v klasické hře Ubongo. Každý hráč na začátku hry dostane sedm dílků, které jsou složeny z různých kombinací trojúhelníků, z nichž má každý jinou barvu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hráči v této verzi hry Ubongo vkládají do rámečků dílky složené z trojúhelníků, nikoliv ze čtverců jako v klasické hře Ubongo.

Každý hráč na začátku hry dostane sedm dílků, které jsou složeny z různých kombinací trojúhelníků, z nichž má každý jinou barvu. Na začátku kola před sebe hráč umístí jednu z destiček s rámečkem, do něhož bude dílky umísťovat. Z jedné strany destiček jsou rámečky složené z celkem čtyř dílků, z druhé strany pak ze šesti dílků.
 
Hráč, kterému se podaří správně umístit dílky do obou rámečků jako prvnímu, začne odpočívat od 20 (ve složitější variantě od 30) do 0. Každý, kdo úkol nedokončí, než je napočítáno do nuly, dává svou hrací destičku počítajícímu hráči. Každá taková destička znamená pro hráče bod. Ti, co stihnou během odpočítáváni dílky správně sestavit, si destičku nechávají. Hráč, který nasbíral po osmi kolech nejvíce karet, je vítězem.
 
Obsah:
32 destiček s 64 zadáními
28 barevných trojúhelníkových dílků

Doplňkové parametry

Kategorie: Na cesty
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 7
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: bez textu, německá pravidla
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: