Průzkumníci - karetní hra na cesty (dostupnost 08/2024) Trailblazers: Super Travel Edition

Kód: 6039248
Novinka Předprodej
599 Kč –1 %
Průzkumníci - karetní hra na cesty
599 Kč –1 % 589 Kč
Objednáno
Možnosti doručení

Průzkumníci je kompaktní česká verze původní hry Trailblazers, která je navržena tak, aby byla jednoduchá na přenášení a ideální pro hraní na cestách. Hráči v této hře budují různé trasy pomocí karet a jejich cílem je propojit body na vznikající mapě co nejefektivněji. Hra je zaměřena na strategické myšlení a plánování, přičemž nabízí vysokou znovuhratelnost díky variabilním herním prvkům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra Průzkumníci vás zavede do světa odvážných dobrodruhů, kteří objevují a tvoří stezky v malebné přírodě. Ať už se vydáte na cestu pěšky, na kole či v kajaku, vaším cílem bude nakrmit svou neukojitelnou touhu po dobrodružství a zároveň najít cestu zpět do tábora. Budete budovat smyčky pro různé typy aktivit, jako je cyklistika, pěší turistika a plavba na kajaku, a soutěžit o co nejvíce bodů.

V každém kole dostanou hráči osm karet stezek, ze kterých si vyberou dvě a zbylé předají dál. Karty umisťují vedle již položených nebo je mohou překrývat. Vaše strategické schopnosti prověří fakt, že body získáváte pouze za uzavřené smyčky, které začínají a končí v odpovídajícím kempu. Navíc se snažíte splnit průběžné i závěrečné cíle, které vám mohou přinést další body.

Hra končí po čtyřech kolech a vítězem se stává ten, kdo nasbírá nejvíce bodů z uzavřených smyček a splněných cílů. Hra obsahuje i rozšíření „Zvířata“ a nabízí možnost sólo módu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Na cesty
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 8+
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
English board games: board game language independent
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: