Houston, we have a Dolphin! - Párty hra

Kód: 6041797
799 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
13.12.2023
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

je karetní společenská dedukční hra speciálně navržená pro nízký počet hráčů, tedy 3-5 hráčů. Hra se skládá ze dvou střídajících se fází. Ve fázi vesmírného výletu se hráči snaží kombinací svých karet vyvolat určité události, ačkoli znají pouze své vlastní. Aktuální události je mohou dovést k tomu, že zjistí, kdo je na čí straně, protože delfíni pracují proti dohodám.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Houston, we have delphin! je karetní společenská dedukční hra speciálně navržená pro nízký počet hráčů, tedy 3-5 hráčů. Hra se skládá ze dvou střídajících se fází. Ve fázi vesmírného výletu se hráči snaží kombinací svých karet vyvolat určité události, ačkoli znají pouze své vlastní. Aktuální události je mohou dovést k tomu, že zjistí, kdo je na čí straně, protože delfíni pracují proti dohodám.

Karetní hra, kde ovládáte tým až čtyř astronautů s různými schopnostmi, které možná oklamal vražedný delfín. Během nebezpečných výstupů do vesmíru se astronauti snaží opravit sabotovanou vesmírnou loď. Ale kdo je společník, nebo kdo se snaží sabotovat opravu lodi, nikdo neví. Po každém výstupu do vesmíru rozhoduje kapitán o osudu členů své posádky. Posádka v panice však může svého kapitána snadno svrhnout a poslat do prázdnoty.

V následující fázi kapitána se kapitán rozhoduje, zda obětovat astronauta z jeho vybraného týmu; zatopit vesmírnou loď, což znamená vítězství delfínů; nebo ji resetovat, což je cílem lidí, což je možné až po opravě vesmírné lodi. V tomto okamžiku má posádka možnost vzbouřit se proti kapitánovi a jeho rozkazu, a to tajným hlasováním pomocí žetonů paniky.

Pozor! Ke hře je potřeba smartphone s přední kamerou a systémem Android verze 7.0 / IOS 10 nebo novější!

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
Hmotnost: 0.6 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Minimální věk: 12+
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 5
jazyk: anglicky, německy
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: