Barrakuda - rodinná hra

Kód: 6042034
299 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

V BARRAKUDĚ jste potápěč a prahnete po zlatě ze starých potopených vraků. Plánujete svůj pohyb v oceánu, kocháte se krásou podmořské krajiny ‍♀️, ale hlavně chcete v potopených lodích najít co nejvíc zlata . Jakmile zlato objevíte, snažíte se ho dostat do bezpečí. Není to ale vůbec snadné - ohrožují vás ostatní potápěči a dravá barrakuda .

Barrakuda je chytrá rodinná hra v cestovním balení. Její pravidla pochopí i prarodiče, ale hra neurazí ani kované hráče, přesně tak, jak to bývá u her od švýcarské firmy HELVETIQ.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Barrakuda je chytrá rodinná hra v cestovním balení. Její pravidla pochopí i prarodiče, ale hra neurazí ani kované hráče, přesně tak, jak to bývá u her od švýcarské firmy HELVETIQ.

Hra je bez textu, česká pravidla jsou ke stažení.

Deep Sea Diving

Welcome to Cartagena, Colombia! The colonial houses in this historical town are a testimony to its colorful past. You, on the other hand, are more interested in old shipwrecks... More specifically, sunken Spanish galleons filled with gold! Time to embark on an oldfashioned underwater treasure hunt. What you didn’t anticipate, is that several of you have discovered the legends of these buried riches. To make matters worse, a Barracuda is prowling through the shipwrecks.

Goal of the game 

Explore the Shipwrecks, and be the first to return 8 Gold pieces to the vault on your boat, using your coin bag. Choose your movements carefully in order to avoid your opponents or to rob them of their coin bag. Chase the Barracuda away, or send it towards the other players.

Components

44 cards, 2 dice, 36 gold pieces, 4 wooden pawns, 1 Barracuda meeple

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Společenské hry
Hmotnost: 0.3 kg
? Doba hraní (minut):: 20
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
English board games: board game language independent
jazyk: bez textu - česká pravidla ke stažení
Položka byla vyprodána…

How to play BARRAKUDA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: