Hras.cz na Facebook.com

Hras.cz na Twitter.com

Hras.cz na Linkedin.com

Hras.cz na Instagram.com

HRAS
 

Lords of Waterdeep

Obelstěte a poražte své soupeře a staňte se pánem města ve hře Lords of Waterdeep! Waterdeep, velkolepé město okázalosti - je klenotem světa Forgotten Realms a zároveň je hnízdem politických intrik a temných dohod uzavřených v přítmí postraních ulic.více
Online cenaBěžná cena 1 104 1 299 (44,20 EUR) (52 EUR)
Dostupnost
Na dotaz
Na dotaz
 
Počet hráčů
2 - 5
Počet hráčů
Doporučený věk
od 12 let
Doporučený věk
Délka hry
60+ min.
Délka hry
 

Obelstěte a poražte své soupeře a staňte se pánem města ve hře Lords of Waterdeep!

Waterdeep, velkolepé město okázalosti - je klenotem světa Forgotten Realms a zároveň je hnízdem politických intrik a temných dohod uzavřených v přítmí postraních ulic. Ve hře Lords of Waterdeep se stanete mocnými osbami, které se snaží získat nad tímto městem kontrolu. Podaří se vám to?

Aby hráči získali poklady a zdroje slovutného města Waterdeep, budou muset ve hře Lords of Waterdeep použít lsti, intriky, smlouvat nebo použít sílu. Skrze své agenty budete najímat hrdiny, kteří nic netušíc budou plnit poslání a úkoly, které vám pomohou získat více prestiže a vlivu nad městem. Můžete město nadále ovládat koupí a stavěním nových budov, které umožní provádět nové akce... nebo také umožní protihráčům vynést kartu intrik, která zhatí vaše geniální plány.

Hra je v angličtině.

 

 

Počet hráčů 2 - 5
Doporučený věk od 12 let
Délka hry 60+ min.