Úniková hra - Tajemné muzeum

Kód: 6032930
429 Kč –20 %
p1ehuhvn0vs9l1o2mglv18rt7jgb
429 Kč –20 % 339 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.3.2024
Možnosti doručení
Máte poslední den dovolené ve Florencii! Vesele se procházíte uličkami města, když se najednou spustí liják. Rychle se snaží- te někam schovat, když vtom se srazíte s nádherně oblečeným mužem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máte poslední den dovolené ve Florencii! Vesele se procházíte uličkami města, když se najednou spustí liják. Rychle se snaží- te někam schovat, když vtom se srazíte s nádherně oblečeným mužem. Spiklenecky vám vtiskne do ruky podivnou mramo- rovou destičku a brožurku muzea, zamumlá něco o „pokladu Santa Marie“, „volných vstupenkách“ a „dobré zábavě“ a zase zmizí v hustém dešti. Poklad? Volné vstupenky? To vám nikdo nemusí říkat dvakrát! Ale když vstoupíte do impozantního mu zea, nevidíte široko daleko ani živáčka. I pokladna je zavřená! Už, už chcete zklamaně odejít, když se vám najednou zabouch nou obrovská vstupní vrata přímo před nosem. Jste tu zamčení! Vyděšeně se rozhlížíte. Zdánlivě jediný další východ je zablo kovaný turniketem s podivným symbolem. Počkejte! Neviděli jste ten symbol už někdy? Pak si uvědomíte, že jedině pokud se vám podaří společně vyřešit hádanky muzea, dostanete se odsud. Pokud ne, stanou se z vás brzy taky výstavní kousky...

Originální únikové hry, které můžete hrát doma. Napínavé příběhy vás vtáhnou do překvapivých situací. Nepropadejte panice! Řešte rébusy, čtěte mezi řádky, objevujte i to, co na první pohled není vidět. Najděte indicie, odemkněte všechny zámky a utečte ven v časovém limitu!
Vyzkoušejte si týmovou spolupráci, logické myšlení, postřeh i pozorovací schopnosti.

• Užijte si spoustu zábavy.
• Zažijte adrenalin z řešení úkolů.
• Naučte se vyřešit nové hádanky a rébusy v týmu.
• Najděte klíč a uprchněte.
• Spolupracujte s přáteli v kooperativní hře.

Rozměry balení: 130 × 180 × 40 mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Únikové hry
Hmotnost: 0.3 kg
? Doba hraní (minut):: 90+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: