Citadela

Kód: 6030446
Neohodnoceno
449 Kč –11 %
p1a85tst7btasrfufet1qr61t6jb
449 Kč –11 % 399 Kč
Skladem (> 5 ks)
“Pole pokrytá krůpějemi ranní rosy se halí do cárů mlhy, slunce vystavuje svoji tvář na obzoru, první paprsky prohledávají úrodné roviny. Přes oblaka mlhy prosvítají obrysy postav, udatných hrdinů, kteří povstali, aby osvobodili zem a nechali ji rozkvést do plné krásy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

“Pole pokrytá krůpějemi ranní rosy se halí do cárů mlhy, slunce vystavuje svoji tvář na obzoru, první paprsky prohledávají úrodné roviny. Přes oblaka mlhy prosvítají obrysy postav, udatných hrdinů, kteří povstali, aby osvobodili zem a nechali ji rozkvést do plné krásy. Zemani tohoto kraje, kteří byli využiti jako loutky, dosud slouží zájmům stínových rytířů.” (“Třetí kniha městského písaře Mladoty”, dne 13. měsíce máje, l.p.1478).

Hra od společnosti Mindok s překrásnou grafikou karet. Cílem hráčů je postavit své město z karet staveb. Za každou kartu musí ale zaplatit zlatem. K němu se mohou dostat pomocí dalších karet hrdinů. Každý z osmi hrdinů (mordýř, zloděj, mág, král, kněz, kupec, stavitel a žoldnéř) má určité silné a slabé stránky, které hráč během tahu využívá. Je také důležité skrýt svoji totožnost před protihráči a odhadnout jejich strategii. Hráč který na konci hry vlastní nejvíce obodované město vyhrává.

Hru lze hrát ve velmi různorodém počtu hráčů (2 - 7 hráčů).

Autor: Bruno Faidutti

Herní materiál v cizím jazyce není žádný.

Pravidla : kompletně přeložena do českého jazyka.

Rozměry krabice: 18x11x3,5 cm 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Fantasy hry
Hmotnost: 0.3 kg
? Doba hraní (minut):: 60+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 7
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: