Jamaica - společenská hra

Kód: 6031373
Neohodnoceno
1 199 Kč –15 %
p1atoasraa5mk1qsafsnss2hgjb
1 199 Kč –15 % 1 019 Kč
Skladem (1 ks)
V roce 1675, po dlouholeté pirátské kariéře, se Henry Morgan chytře nechal jmenovat Guvernérem Jamajky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V roce 1675, po dlouholeté pirátské kariéře, se Henry Morgan chytře nechal jmenovat Guvernérem Jamajky. Výslovnou podmínkou však bylo, že vyčistí Karibik od pirátů a korzárů!

Místo zatýkání vyzval všechny své bývalé „kolegy“, aby jej následovali v odchodu do důchodu, takže si mohli užívat plodů svých rabování ve vší beztrestnosti.

Každý rok, jako vzpomínku na zlaté staré časy, organizoval Morgan Velký závod. Vítězem závodu kolem ostrova se stal ten kapitán, který měl na konci závodu na lodi nejvíce zlata.

Autor: Bruno Cathala, Malcolm Braff a Sebastien Pauchon
Herní materiál v cizím jazyce není žádný.
Česká pravidla ke stažení zde

Po dlouhé kariéře piráta se Henrymu Morganovi podařilo nechat se jmenovat guvernérem ostrova Jamaica, s pověřením zarazit obchody pirátů a pašeráků v této oblasti. Ale on dává přednost hecování starých kumpánů a bratrů ve zbroji, aby se na jeho území usadili a vychutnávali si zde svoji kořist. Na počest 30. výročí svého jmenování, pořádá guvernér velký závod kolem ostrova, kde vyhraje ten, kdo má na konci nejvíce zlata na své lodi. Všichni muži na palubu!!

 

Jamaica, 1675.
After a long career in piracy, Captain Henry Morgan skillfully gets appointed to be Governor of Jamaica, with the explicit order to cleanse the Caribbean of pirates and buccaneers! Instead, he invites all of his former "colleagues" to join him in his retirement, to enjoy the fruits of their looting with impunity. Each year, in remembrance of the "good old days," Morgan organizes the Great Challenge, a race around the island, and at its end, the Captain with the most gold is declared Grand Winner.

Goal: The game ends on the turn when at least one player's ship reaches the finish line, completing one circuit around the island of Jamaica. At that point, players are awarded different amounts of gold in accordance with how far away from the finish line they were when the race concluded. This gold is added to any gold a player gathered along the way by detouring from the race to search for valuable treasure, by stealing gold or treasure from other players, or just by loading gold as directed by the cards the player played during the race. The player with the most total gold acquired through all these means is then declared the winner.

 

 


 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: bez textu, česká pravidla ke stažení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: