Last Will (Dědictví)

Kód: 6036932
949 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení
Anglická verze společenské hry Dědictví (Last Will) - česká pravidla ke stažení. Zemřel vám strýček. Radujte se! Máte šanci přijít si na pěkné peníze.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Anglická verze společenské hry Dědictví (Last Will) - česká pravidla ke stažení.

Zemřel vám strýček. Radujte se! Máte šanci přijít si na pěkné peníze. Strýčka jste sice nikdy neviděli a pouze jste o něm slyšeli, ale jste si velmi dobře vědomi, že v idylické době druhé poloviny devatenáctého století patřil ve viktoriánské Anglii mezi řadu podnikavců, kteří využili rozvoje a domohli se závratného majetku.
Strýček se s nikým z rodiny nestýkal, jen podnikal a šetřil. Na smrtelném loži se ohlédl zpět svůj život a zjistil, že si svého bohatství vůbec neužil.
Rozhodl se jej odkázat tomu ze svých příbuzných, který si nejlépe umí užívat života řádně roztáčet peníze.
Sepsal tedy závěť a stanovil, že po jeho smrti připadne každému potenciálnímu dědici stejná suma.
Kdo ji dokáže utratit jako první, obdrží pak celé strýčkovo dědictví. Ale nemyslete si, utratit větší peníze, řádně si jich užít, a ještě navíc dodržet podmínky utrácení stanovené závětí není zdaleka tak jednoduché, jak by se mohlo zdát!

 

In his last will, your rich uncle stated that all of his millions will go to the nephew who can enjoy money the most. How to find out which nephew should be rich? You will each be given a large amount of money and whoever can spend it first will be the rightful heir. Visit the most exclusive theatres or eat in the most expensive restaurants. Buy old properties for the price of new ones and sell them as ruins. Host a huge party in your mansion or on your private boat. Spend like your life would depend on it. Spend to become rich! If you're the first to run through the money on hand, you'll receive the rest of his inheritance – oh, and win the game.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry pro hráče
? Doba hraní (minut):: 60+
? Minimální věk: 11
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
jazyk: anglicky, česká pravidla ke stažení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: