Pigasus - postřehová hra

Kód: 6043539
Novinka
399 Kč –10 %
Pigasus
399 Kč –10 % 359 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
28.5.2024
Možnosti doručení

Připravte se na neobvyklou karetní hru, která kombinuje rychlé reflexy s vtipnou zvířecí tématikou! Pigasus od Brain Games Publishing je zábavná a dynamická hra probíhající v reálném čase, která vás zavede do světa, kde se snoubí nečekané kombinace zvířat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Do středu stolu se umístí roztomilé pískající prase, a hráči se kolem něj shromáždí. Hra začíná tak, že nejmladší hráč rozdává karty, na kterých jsou zobrazeny bizarní kombinace dvou zvířat. Úkolem hráčů je co nejrychleji identifikovat, které dvě karty zobrazují stejná zvířata. Jakmile hráči najdou shodu, musí rychle sáhnout pro prasátko, aby ukázali, které karty k sobě patří.

Správná identifikace karet umožní hráči získat tyto karty do svého balíčku, a stát se tak novým rozdávajícím. V případě chybného tipu však hráč riskuje ztrátu karet ze svého balíčku ve výši odpovídající počtu hráčů u stolu. Je důležité jednat rychle, ale zároveň pečlivě, protože každé chybné sahnutí po prasátku stojí cenné karty!

Hra končí, když je odhalena poslední karta v balíčku a hráči mají poslední šanci ukázat své dovednosti. Vítězem se stává ten, kdo na konci hry vlastní nejvíce karet.

Pigasus je nejen skvělý způsob, jak trénovat pozorovací schopnosti a rychlost, ale také příležitost k smíchu a zábavě díky neotřelým a zábavným kombinacím zvířat.

Hra je bez textu, obsahuje anglická, německá, polská pravidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.4 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 7+
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 8
jazyk: bez textu, anglická, německá, polská pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: