Podfukáři - karetní hra

Kód: 6041286
345 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
18. března 1990, Boston. Vstoupíte do muzea umění a po hodině a půl zase odcházíte a s naditými kapsami, aniž by si toho kdokoliv všiml. Teď ale přichází ta nejtěžší část...
Ve hře Podfukáři (původní název - Art Robbery) vklouznete do role zlodějů umění. Loupež byla úspěšná a nyní máte v držení mnoho cenných skic, obrazů, soch a starožitností! Ale poklad není nekonečný a vy teď stojíte před největší výzvou: podělit se o kořist.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podfukáří jsou strategická hra od Reinera Knizii

Podfuáři - napínavá strategická párty hra, která vás zavede do světa zlodějů umění. Hra je určena pro 2 až 5 hráčů ve věku 8 let a více, a každá partie trvá přibližně 20 minut. Hráči se ocitnou v roli zkušených zlodějů, kteří se snaží rozdělit kořist po úspěšné loupeži v muzeu umění.

Ve hře jde o to, ukázat svoje strategické myšlení a schopnost předvídat tahy soupeřů. Hráči používají karty s čísly a speciální karty k získání žetonů kořisti, které představují skici, obrazy, sochy a starožitnosti. Cílem je shromáždit co nejvíce cenných předmětů z každé ze čtyř kategorií kořisti a zároveň se vyhnout pozornosti FBI. Zajištění alibi je klíčové, protože každý hráč, který se nechá chytit, riskuje, že přijde o část svého bohatství.

Hra Podfuáři nabízí ideální kombinaci napětí, strategie a zábavy pro večery s rodinou či přáteli. Její pravidla jsou dostatečně jednoduchá pro rychlé osvojení novými hráči, zatímco hloubka strategií a nejistota výsledku zajistí, že si ji oblíbí i zkušení milovníci her.

Obsah:
55 karet (36 karet s čísly, 19 speciálních karet), 36 žetonů kořisti, 1 figurka strážního psa, 1 pravidla v češtině a angličtině

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.3 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 8+
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
English board games: board game language independent
jazyk: bez textu, česká a anglická pravidla
Položka byla vyprodána…

How to play Art Robbery?

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: