RED7 - buď vedeš, nebo končíš!

Kód: 6038118
Neohodnoceno
299 Kč –15 %
p1bmabbhd1n2s1c3p10qb1c4s42ib
299 Kč –15 % 254 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Karetní, kombinační hra RED 7 obsahuje 7 čísel, 7 barev a 7 různých pravidel pro vítězství. Po každém tahu se pravidlo pro vítězství ve hře může změnit. Kdo není na konci svého tahu ve hře ve vedení, okamžitě prohrává. Zvítězí ten, kdo si dokáže nejlépe poradit se změnami a zůstane poslední ve hře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karetní, kombinační hra RED 7 obsahuje 7 čísel, 7 barev a 7 různých pravidel pro vítězství. Po každém tahu se pravidlo pro vítězství ve hře může změnit. Kdo není na konci svého tahu ve hře ve vedení, okamžitě prohrává. Zvítězí ten, kdo si dokáže nejlépe poradit se změnami a zůstane poslední ve hře. RED 7 je překvapivá hra plná zajímavých kombinací.

Recept na vítězství je snadný: nejlepší karta či nejlepší kombinace karet! Bude však v dalším tahu pokračovat hra dle stejných pravidel? POKUD NA KONCI SVÉHO TAHU NEJSTE VE VEDENÍ DLE PRÁVĚ PLATNÉHO PRAVIDLA, V TOMTO KOLE HRY PROHRÁVÁTE. HRÁČ, KTERÝ ZŮSTANE VE HŘE JAKO POSLEDNÍ, VYHRÁVÁ KOLO.

Hra obsahuje: 49 hracích karet, 7 dalších karet, česká a slovenská pravidla hry

 

The rules of "Red" are simple: highest card wins! But "Red" is just one of seven games you'll be playing in Red7, and if you're not winning the current game at the end of your turn, you're out! The last person standing wins the round.
The deck in Red7 is 49 cards: each of the colors of the rainbow numbered 1 to 7. A hand takes just a couple minutes!

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 30+
? Max. počet hráčů: 4
? Min. počet hráčů: 2
? Minimální věk: 9
jazyk: bez textu, česká pravidla
Položka byla vyprodána…

RED7 - buď vedeš, nebo končíš!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: