Splitter - karetní hra

Kód: 6041465
299 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
14.6.2024
Možnosti doručení

Splitter je nová roll & write hra slibující zcela novou výzvu s jednoduchými pravidly a špetkou symetrie. A jako vždy bez dlohého čekání - všichni hráči hrají současně. Jeden hráč hodí kostkou a každý si napíše dvě čísla.

Jediné pravidlo: Hozená čísla musí být zadána symetricky podél středové osy. V závislosti na tom, jak chytře jsou čísla umístěna, tvoří obě poloviny na konci jeden celek.


Geniální!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pravidla hry:
V každém kole hráč hodí kostkami, poté si každý hráč musí zapsat dvě čísla na svůj list.

Jediné pravidlo: Dvě čísla musí být zadána symetricky podél středové osy. To znamená: obě čísla ve stejném řádku se stejnou vzdáleností od středu. Každý hráč se může svobodně rozhodnout, které ze dvou čísel zadá nalevo a které napravo od středové osy na své bodovací kartě.

Každé kolo si všichni hráči na své bodovací karty zapíší stejná čísla (1–6), ale (obvykle) na jiných místech. Po 22 kolech budou všechny bodovací karty plné. Pokud na konci hry vedle sebe sousedí přesně dvě dvojky, získá hráč 2 body. Pokud sousedí přesně tři trojky, získá 3 body, pokud přesně čtyři čtyřky, získá 4 body a tak dále. Dvě políčka s hvězdou zdvojnásobují počet bodů získaných na daném místě.

Hra pro jednoho

Splitter funguje také skvěle jako sólová hra. S trochou cviku si můžete hru pro jednoho užít za pouhých 5 minut. Pravidla jsou stejná jako u běžné hry – nic se nemění. 

Pravidla hry jsou v češtině, angličtině, němčině, ...

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
? Doba hraní (minut):: 15
? Minimální věk: 8
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 12
English board games: board game language independent
jazyk: CZ/EN/DE/ES...

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: