Shifting Seasons (EN) - desková abstraktní hra

Kód: 6043576
Novinka
1 099 Kč –14 %
Shifting Seasons (EN) - desková abstraktní hra
1 099 Kč –14 % 944 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Možnosti doručení

Shifting Seasons je krásná abstraktní hra, ve které hráči strategicky posouvají dílky ročních období na hlavní desce, aby získali potřebné dílky pro své osobní desky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na začátku hry se na společnou hrací desku náhodně umístí dílky ročních období, které byly vylosovány ze sáčku. Deska je rozdělena do čtyř cest, které umožňují posun dílků. Každá cesta je očíslována od 1 do 4. Hráč si zvolí jednu cestu, kam vloží nový dílek, a na konci této cesty sebere dílek, který díky posunu upustil hrací desku.

Hráči se snaží splnit čtyři karty cílů, podle nichž se během hry snaží sbírat a umisťovat dílky ročních období na svou hrací desku. Deska hráče je rozdělena do čtyř sektorů, přičemž dílek může být umístěn pouze do sektoru odpovídajícího číslu cesty, ze které byl vzat (např. z cesty číslo 1 do sektoru číslo 1). Dílky je možné umisťovat vedle již umístěných dílků nebo vedle pole označujícího číslo sektoru. Během hry mohou hráči použít svůj bonusový žeton, který jim byl přidělen na začátku hry. Další bonusové žetony mohou hráči získat zaplněním jednoho ze 4 sektorů na své desce.

Konec hry a bodování: Hra končí, jakmile všichni hráči umístí svůj 24. dílek. Poté si každý hráč sečte body za splnění cílů.

Hra je bez textu, obsahuje anglická a německá pravidla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Logické a abstraktní hry
Hmotnost: 1.7 kg
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 8+
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
English board games: board game language independent
jazyk: bez textu - anglická a německá pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: