Výbušná koťátka: Přisprostlá edice CZ

Kód: 6039713
Neohodnoceno
599 Kč –10 %
p1dkj85o5lt331mnp19at11sek0tb
599 Kč –10 % 539 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
17.9.2021
Přisprostlá edice Výbušných koťátek je obsahově a pravidlově zcela identická s originální edicí, pouze obsahuje trochu peprnější ilustrace a texty na kartách. V kombinaci se základním balíčkem se vám nicméně otevírá možnost zapojit do hry více hráčů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přisprostlá edice Výbušných koťátek je obsahově a pravidlově zcela identická s originální edicí, pouze obsahuje trochu peprnější ilustrace a texty na kartách. V kombinaci se základním balíčkem se vám nicméně otevírá možnost zapojit do hry více hráčů.

Výbušná koťátka jsou vysoce strategickou a koťátky poháněnou verzí ruské rulety. Hráči si dobírají karty, dokud si někdo nelízne výbušné koťátko, exploduje, umře a je vyřazen ze hry... pokud teda nepoužije zneškodňovací kartu, jako sledování přírodovědného dokumentu, aby explozi zabránil. Všechny ostatní karty v balíčku mají jediný úkol - předejít líznutí výbušného koťátka

Přisprostlá edice Výbušných koťátek je plně kompatibilní s originální edicí i rozšířením Implozivní koťátka, jehož popis najdete u originální edice hry.

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Max. počet hráčů: 5
? Min. počet hráčů: 2
? Minimální věk: 15
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: