Smart Games: Vikingové v bouři

Kód: 6034657
399 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Hlavolamová hra Smart Games: Vikingové v bouři pro 1 hráče. Přestojí váš mozek bouři? Vikingské lodě jsou uprostřed oceánu lapeny v obřím hurikánu. Dokážete je navigovat ven z bouře? Vikingové v bouři jsou originální logická hra, ve které se lodě pohybují pomocí otáčení jednotlivých dílků s vlnami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavolamová hra Smart Games: Vikingové v bouři pro 1 hráče.

Přestojí váš mozek bouři? Vikingské lodě jsou uprostřed oceánu lapeny v obřím hurikánu. Dokážete je navigovat ven z bouře? Vikingové v bouři jsou originální logická hra, ve které se lodě pohybují pomocí otáčení jednotlivých dílků s vlnami. Ale pozor! Často jeden z dílků blokuje otáčení ostatních. Pouze velmi statečný a zároveň velice chytrý Viking má šanci vyvést svoji loď z vlnobití způsobeného ohromnou bouří.

Hra Vikingové v bouři obsahuje: herní plán, 4 lodě, 9 otočných herních dílků, 4 přístavy, knížka zadání.

Hru Smart Games: Vikingové v bouři vzhledem k jejímu praktickému provedení není problém brát s sebou na cesty.

Vlny zvedly příď a celá loď se při pádu zpět do oceánu ponořila. Chvilku jsem si zase myslel, že to loď neustojí, ale stejně jako v minulých sto padesáti třech případech se i tentokrát vynořila zpět. O počtu skoků, které loď od začátku bouře provedla, mám velice dobrý přehled. Při každém takovém ponoru se můj žaludek zvedl a já se znovu musel křečovitě naklonit přes zábradlí. V pláštěnce jsem plný naděje sledoval světla, která konečně naznačovala, že bychom mohli za chvíli přistát.. kompletní recenzi hry Smart Games Vikingové najdete zde

Doplňkové parametry

Kategorie: Smart Games
? Doba hraní (minut):: 5+
? Minimální věk: 6
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 1
Položka byla vyprodána…

Smart Games: Vikingové v bouři

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: