28. 9. máme otevřeno od 12 do 17 hod.

Joeova Zoo - hledáme zvířátka

Kód: 6035268
199 Kč
p18qv9ugk0rbn24415le11t84o6d
199 Kč 159 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Joeova Zoo (Joe's Zoo) - hledáme zvířátka je rychlá dětská hra procvičující paměť, v níž děti hledají zaběhnutá zvířátka. Kdo má paměť jako slon a nasbírá pro zvířátka nejrychleji šest pamlsků, zvítězí. Co se to děje v zoologické zahradě? Některá zvířátka se ukryla do cizích výběhů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Joeova Zoo (Joe's Zoo) - hledáme zvířátka je rychlá dětská hra procvičující paměť, v níž děti hledají zaběhnutá zvířátka. Kdo má paměť jako slon a nasbírá pro zvířátka nejrychleji šest pamlsků, zvítězí.

Co se to děje v zoologické zahradě? Některá zvířátka se ukryla do cizích výběhů. To se jejich ošetřovateli Joeovi ale vůbec nelíbí a chtěl by zase obnovit pořádek ve své milované ZOO. K tomu ale potřebuje vaši pomoc. Společně se pokuste vylákat plameňáka, zebru, krokodýla, mravenečníka a tygra z jejich úkrytů. Komu se to podaří, dostane pro toto zvířátko pamlsek! Hrajte všichni současně a procvičujte paměť.

Průběh hry:
Kartičky se zvířátky rozložíme v kruhu lícem dolů. Dřevěnou figurku Joea postavíme na libovolnou kartu. Joea se pohybuje po kartičkách, na které kartě se zastaví, určuje hodnota hozená na kostce. Jakmile Joe stojí, všichni hráči pomocí sady svých tipovacích karet odhadují, jaké zvíře se pod Joem asi nachází.

Vyhrává ten hráč, který jako první nasbírá šest pamlsků pro zvířátka. Pamlsek získáš, pouze když víš, které zvířátko se nachází na spodní straně karty, na které stojí Joea. Kdo z vás si nejlépe zapamatuje ukrytá zvířátka a hru vyhraje?

Hra Joe's Zoo (Joeova Zoo) obsahuje:
figurku Joea, kostku, 10 karet se zvířátky, 25 tipovacích karet (5 barevně odlišených sad po 5 kartách), 30 pamlsků

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hry
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 4
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: