Pexeso puzzle

Kód: 6037418
440 Kč –5 %
p1eu8m5am8c2pi6f1vgq1n2e1uvcb
440 Kč –5 % 416 Kč
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
23.2.2024
Možnosti doručení
Pexeso a puzzle v jednom! V sadě je 32 hracích destiček, které jsou vyrobeny ze dřeva, obrázky jsou natištěny. Pexeso je baleno v krabici s víkem z tvrdého papíru. Cíl hry - Na jednotlivých dílcích vidíš vždy část zvířátka. Dva dílky, které k sobě padnou tvoří jeden pár.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pexeso a puzzle v jednom!

V sadě je 32 hracích destiček, které jsou vyrobeny ze dřeva, obrázky jsou natištěny. Pexeso je baleno v krabici s víkem z tvrdého papíru.

Cíl hry - Na jednotlivých dílcích vidíš vždy část zvířátka. Dva dílky, které k sobě padnou tvoří jeden pár. Každý hráč se pokouší posbírat co nejvíce těchto párů. Vítězem hry je ten, kdo má na konci hry těchto párů nejvíce.

Příprava hry - Dílky položte obrázkem dolů na stůl a smíchejte je tak, aby si nikdo nemohl zapamatovat, kde který na stole leží.

Pravidla - Nyní musíte začít hledat páry. První hráč otočí dva dílky, ukáže je spoluhráčům a položí je opět otočené obrázkem dolů na stejné místo. Všichni se pokouší si místo těchto obrázků zapamatovat. Následuje další hráč ve směru hodinových ručiček. Pokud hráč odkryje dva dílky se stejným obrázkem, smí si je ponechat a odkrýt další dva dílky. Vyhrává ten z hráčů, kdo má na konci hry nejvíce párů obrázků.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětské hry
? Minimální věk: 3
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 3
jazyk: bez textu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: