Had (Snake) červený

Kód: 6033958
228 Kč –8 %
p1amc20efgrhh7a419jeeiilidb
228 Kč –8 % 209 Kč
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
24.5.2024
Možnosti doručení
Autorem této geniální skládačky je známý maďarský architek Ernö RUBIK. Snake (česky had) je ideální pomůckou pro rozvoj prostorového myšlení, představivosti a fantazie. Tvoří ji 24 stejných dílků, které jsou navzájem spojeny pružnou gumou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autorem této geniální skládačky je známý maďarský architek Ernö RUBIK. Snake (česky had) je ideální pomůckou pro rozvoj prostorového myšlení, představivosti a fantazie. Tvoří ji 24 stejných dílků, které jsou navzájem spojeny pružnou gumou. Otáčením jednotlivých dílků hráč skládá rozmanité tvary, od jednoduchých (přímka, pes, kočka) až po prostorově složitější (koule, sněhová vločka, pták a mnoho dalších). Inspiraci lze hledat například na YouTube.

Dřevěné hry a dřevěné hlavolamy jsou navrženy pro děti i dospělé tak, aby přinášely radost a přitom rozvíjely paměť, trpělivost, logické myšlení i motorické dovednosti. Vyhovují přísným evropským bezpečnostním a hygienickým normám EN-71. Jsou vyrobeny z kvalitního bukového dřeva, kterému vděčí za zvýšenou odolnost proti rozbití i za svoji ekologičnost.

Rozměry: 65 x 130 x 25 mm

 

 

The author of this brilliant puzzle is famous Hungarian architect Ernö RUBIK. Snake sharpens your thinking about shapes and spaces and develops your imagination. The puzzle consists of 24 identical wooden segments interconnected by a rubber string. Through their twisting you can create variety of shapes from simple line through a dog to more complicated three-dimensional shapes such as a snowflake and many others. An inspiration can be sought for example on YouTube.

Wooden games and wooden mind-puzzles of Czech company were designed for children and adults to bring joy, fun and delight while developing kids‘ imagination, memory and locomotive powers. All our games and mind-puzzles comply with the strict European Safety Standards EN-71.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dřevěné hlavolamy
Hmotnost: 0.3 kg
? Minimální věk: 4
? Min. počet hráčů: 1
? Max. počet hráčů: 1
? Obtížnost: 3

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: