OSMERO + promo figurky (dostupnsot 08/2024)

Kód: 6038200
Novinka Předprodej
499 Kč –10 %
OSMERO - karetní hra
499 Kč –10 % 449 Kč
Objednáno
Možnosti doručení

Za osmero moři leží Aluda, tajuplný kontinent.
Útočiště pokoje, kde vládne harmonický přírodní soulad.
Krajina tohoto ostrova se neustále mění a půda přeskupuje, čímž odsuzuje jakékoli pokusy o zmapování ostrova k nezdaru ještě před dokončením. Jediným způsobem, jak si Aludu podmanit, je procházet ji křížem krážem a neustále si tvořit vlastní mapu. Říká se, že na přechod ostrova tam a zpět potřebujete osm dní, ale když se vrátíte, odkud jste vyšli, krajinu už nepoznáte. Přesto je to nádherná a mystická země, zvoucí dobrodruhy k průzkumu a odhalení všech skrytých tajemství!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prozkoumejte kontinent, vyberte si úkoly a nasbírejte prostředky potřebné k jejich splnění. Plánujte cestu pečlivě, protože na konci hry budete svou výpravu hodnotit odzadu, od poslední karty k první!

Během celé partie postupně zahrajete a vyložíte před sebe na stůl 8 karet krajiny, a to v přesně daném pořadí zleva doprava. Budou tvořit vaši průzkumnou cestu kontinentem. Každá karta představuje lokaci, kde můžete nalézt poklady ostrova a setkat se s jeho obyvateli. Budou mít pro vás různé úkoly, jejichž splněním si získáte jejich respekt.
Průzkum každé lokace trvá určitou přesně udanou dobu. Budete-li postupovat od lokací vyžadujících kratší dobu, zlepší se vaše možnosti později, zatímco pokud si dáte na čas, můžete objevit více svatyní a získat zajímavé bonusy.
Na konci partie se budete prozkoumanou krajinou vracet zpět, tj. vyhodnocovat karty v opačném pořadí, než jste karty vykládali. Čím více úkolů domorodců se vám podaří splnit, tím větší respekt si získáte. Komu se podaří získat největší respekt (tj. nejvíce bodů), zvítězí.

Co hra OSMERO nabízí? 

  • Vydejte se na osmidenní pouť tajemným kontinentem Aluda. Objevte jeho divy, poznejte jeho obyvatele, odhalte jeho tajemství.

  • Jedinečná karetní hra s herními principy, které tu ještě nebyly. Karty se vyhodnocují v opačném pořadí, než jste je vyložili.

  • Jedno z největších herních překvapení posledních let.

  • Nejlépe hodnocená rodinná hra loňského veletrhu v Essenu.

  • Hra vhodná i pro větší skupiny. Skvěle si zahraje až 6 hráčů.

 

Herní materiál

68 karet lokací
45 karet svatyní
zápisník bodů
česká a slovenská pravidla hry

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
Hmotnost: 0.4 kg
? Doba hraní (minut):: 25+
? Minimální věk: 10+
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: