Ztracené dědictví: Létající zahrada - karetní hra

Kód: 6036451
104 Kč
Na dotaz
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…
Karetní hra s osvědčeným a oblíbeným mechanizmem, jaký najdete ve hře Milostný dopis. Ztraceny a rozváty do všech konců světa jsou části podivného cizího komplexu z hlubin vesmíru - každý jednotlivý kus trosek se časem dostal do legend pod názvem Ztracené dědictví.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Karetní hra s osvědčeným a oblíbeným mechanizmem, jaký najdete ve hře Milostný dopis.

Ztraceny a rozváty do všech konců světa jsou části podivného cizího komplexu z  hlubin vesmíru - každý jednotlivý kus trosek se časem dostal do legend pod názvem Ztracené dědictví. Pověsti praví, že kdesi ve vrcholcích východních hor se skrývá létající ráj, zahrada nadpozemských potěšení, kterou údajně hlídá nelidský, nelítostný Strážce. V  některých zkazkách lze nalézt zmínky, že Zahrada oplývá nevyčerpatelnými zdroji křišťálově čisté vody a nebeské many. Traduje se, že původní zahradník tohoto létajícího ráje svoje místo opustil – přemožen zlými silami dávno odešel neznámo kam, možná hledat další části Ztraceného dědictví. Létající zahrada však stále přitahuje dobrodruhy, vyvrhele lačnící po moci i vyznavače všemožných kultů, neboť její lákadla se nedají s ničím srovnat. Dosáhnout Zahrady je úkol nesmírně obtížný. Hledači musejí nejen pracně a dlouho pátrat ve starých letopisech, absolvovat namáhavou a dalekou cestu nepřístupným vysokohorským terénem plnou překážek, ale nakonec musejí podstoupit zkoušku nejtěžší – postavit se tváří v tvář Strážci a jeho hrůzu nahánějící moci. Podobně jako dávného zahradníka, i jeho síly zla proměnily. Zuřivě pronásleduje vše živé a nezná žádného slitování.

Hra Ztracené dědictví Létající zahrada obsahuje: 16 hracích karet, 4 přehledové karty, pravidla.

 

Lost Legacy: Flying Garden is a game of risk, deduction, and luck for 2–4 players. You start the game with one card in hand from a deck of sixteen cards. On a turn, you do the following:

Draw: Draw the top card from the deck and add it to your hand.

Play: Choose one of the two cards in hand to play and place it face up in front of you.

Effect: Carry out the played card's effect, after which the card is considered as discarded.

End: If there is at least one card left in the deck, the turn goes to the next player; if not, the investigation phase starts. Using the investigation speed indicated on the card each player has in hand, players take turns guessing which player (whether yourself or someone else) holds the "Lost Legacy" card; this card might also be in the "Ruins", a location that holds one card at the start of the game and possibly acquires more cards during play. The player who guesses correctly wins; if no one finds the Lost Legacy, then everybody loses.

By combining different Lost Legacy sets (while keeping only a single Lost Legacy card in play), up to six players can compete at the same time.

Doplňkové parametry

Kategorie: Karetní hry
? Doba hraní (minut):: 10+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 4
jazyk: česky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: