28. 9. máme otevřeno od 12 do 17 hod.

Dice Stars

Kód: 6037683
Neohodnoceno
530 Kč –15 %
p1b46ni25s1lhn1al81hrh1jjm1ir8b
530 Kč –15 % 451 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.9.2021
Dice Stars je kostková hra klasické typu - vyplňujte kostkami svoji bodovací tabulku. Hráč ve svém tahu nejdříve vylosuje z pytlíku 1-3 kostky, hodí s nimi a přidá je do zásoby kostek. Poté si ze zásoby vezme všechny kostky buď stejné barvy nebo se stejnou hozenou hodnotou a oboduje je na své tabulce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dice Stars je kostková hra klasické typu - vyplňujte kostkami svoji bodovací tabulku. Hráč ve svém tahu nejdříve vylosuje z pytlíku 1-3 kostky, hodí s nimi a přidá je do zásoby kostek. Poté si ze zásoby vezme všechny kostky buď stejné barvy nebo se stejnou hozenou hodnotou a oboduje je na své tabulce. Cílem je samozřejmě šikovně využívat kostky a nasbírat co nejvíce bodů.


In Dice Stars, the dice are shooting stars that never look the same! You can choose to end the game quickly or take your time, but all your choices will be crucial to multiplying your points and reaching an incredible total! You may need to risk it all if you want to succeed...
In more detail, Dice Stars is a short dice game in which you have to make the best decision to score the maximum of points. On your turn, you add a certain number of dice to a dice pool, then take either all dice of the same color or all dice of the same value. These actions let you score points in different ways.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kostkové hry
Hmotnost: 0.5 kg
? Doba hraní (minut):: 25+
? Max. počet hráčů: 4
? Min. počet hráčů: 1
? Minimální věk: 10
jazyk: bez textu, anglická pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: