Zogen - karetní hra

Kód: 6039798
549 Kč –27 %
p1dncb05lub2u1psl1a411uh18skb
549 Kč –27 % 398 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
16.4.2024
Možnosti doručení
The microscopic world is always busy and bustling. Not only do researchers need to quickly report any findings they discover, but they must do so faster than their rival colleagues! It's OK to be wrong. Just don't get caught! Zogen is a party game full of speed that everyone can enjoy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

The microscopic world is always busy and bustling. Not only do researchers need to quickly report any findings they discover, but they must do so faster than their rival colleagues! It's OK to be wrong. Just don't get caught! Zogen is a party game full of speed that everyone can enjoy. All you need to do is quickly search your hand for the correct card, shout the name out loud, and play the card faster than anyone else. This may seem easy, but being the quickest researcher is easier said than done. Zogen’s simple rules make this a game that anyone, from small children to adults, can enjoy.

The game starts with all players holding 16 cards. These cards have 0-4 microbes drawn on them (Sun, Moon, Mountain, Cloud). Once the game starts, the players may look at any and all of the cards in their hands.

The game begins when the starting player places a card face up in the middle. The fastest player to find a card in their hand that either has one more microbe or one less microbe than the card in the middle and shouts out the name of the microbe that appears or disappears may play their card next. When a player places a new card in the middle, the other players must now search for a card that matches the above criteria for the newest top card.

If a player places the wrong card in the middle or says the wrong microbe name, shout "ZOGEN!" to call them out. The player that made a mistake will receive a penalty. However! Making a mistake is no problem as long as the other players don't shout Zogen. If a player can't find the correct card to play, they may choose to play the wrong card intentionally.

Play continues this way until a player only has 3 cards remaining in their hand. This player is the winner. Ranking is decided by how many cards remain in hand. The rules are very simple, but your head may start to spin as new cards are quickly played on top of others. Players may also decide to give the microbes new names. Please think of some funny names and give it a try!

---

V mikroskopickém světě je stále rušno a živo. Nejenže vědci musí rychle oznámit všechny objevené poznatky, ale musí tak učinit rychleji než jejich konkurenční kolegové! Mýlit se je v pořádku. Jen se nenechte chytit! Zogen je společenská hra plná rychlosti, kterou si užije každý. Stačí rychle vyhledat v ruce správnou kartu, nahlas vykřiknout její název a zahrát ji rychleji než ostatní. Může se to zdát snadné, ale být nejrychlejším badatelem se snáze řekne, než udělá. Díky jednoduchým pravidlům Zogen je to hra, kterou si může užít každý, od malých dětí až po dospělé.

Hra začíná tak, že všichni hráči mají v ruce 16 karet. Na těchto kartách jsou nakresleny 0-4 mikroby (Slunce, Měsíc, Hora, Mrak). Po zahájení hry se hráči mohou podívat na všechny karty, které mají v ruce.

Hra začíná, když začínající hráč položí kartu lícem nahoru doprostřed. Hráč, který nejrychleji najde ve své ruce kartu, na níž je buď o jednoho mikroba více, nebo o jednoho méně než na kartě uprostřed, a vykřikne jméno mikroba, který se objeví nebo zmizí, může hrát svou kartu jako další. Když hráč umístí novou kartu doprostřed, musí nyní ostatní hráči hledat kartu, která odpovídá výše uvedeným kritériím pro nejnovější vrchní kartu.

Pokud některý z hráčů umístí doprostřed špatnou kartu nebo řekne špatný název mikroba, zvoláním "ZOGEN!" ho vyřaďte. Hráč, který udělal chybu, obdrží trest. Nicméně! Udělat chybu není problém, pokud ostatní hráči nekřičí Zogen. Pokud hráč nemůže najít správnou kartu, kterou má zahrát, může se rozhodnout zahrát špatnou kartu záměrně.

Hra takto pokračuje, dokud hráči nezbývají v ruce pouze 3 karty. Tento hráč se stává vítězem. O pořadí rozhoduje, kolik karet zbývá v ruce. Pravidla jsou velmi jednoduchá, ale může se vám z nich zatočit hlava, protože nové karty jsou rychle zahrány na jiné. Hráči se také mohou rozhodnout dát mikrobům nová jména. Vymyslete prosím nějaká vtipná jména a zkuste to!

Doplňkové parametry

Kategorie: Oink Games
Hmotnost: 0.2 kg
? Doba hraní (minut):: 20+
? Minimální věk: 6
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 6
jazyk: bez textu, anglická pravidla

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: