Podělaná smůla - párty hra (dostupnost 07/2024)

Kód: 6038577
Novinka Předprodej
349 Kč –14 %
Podělaná smůla - párty hra
349 Kč –14 % 299 Kč
Objednáno
Možnosti doručení

Podělaná smůla je vtipná hra plná zábavy a zvratů, která nadto pojme i docela dost hráčů. A obsahuje vtipné ilustrace se smolnými zážitky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podělaná smůla je karetní hra, ve které hráči postupně rozebírají očíslované karty s neštěstími. Hráč, který je na  řadě, si kartu buďto musí vzít, nebo zaplatit žeton a tím se kartě vyhnout. Žetony na kartě zůstávají a dříve nebo později si ji někdo vezme, protože znamenají vítězné body! Ale pozor, číslo na kartě jsou záporné body! Štěstí v neštěstí je v tom, že když se vám podaří získat karty s bodovou hodnotou o jedna vyšší, počítá se jen ta nižší z nich! Ideálně se tak snažíte vytvářet postupky, vaši soupeři se ale budou snažit o to samé! Podělaná smůla je vtipná hra plná zábavy a zvratů, která nadto pojme i docela dost hráčů. A obsahuje vtipné ilustrace se smolnými zážitky!

Z deníku smolaře!
Vstali jste z postele levou nohou? Lepí se vám smůla na paty? Tak to dávejte pozor, jakmile se objeví karta s nepříjemnou situací! Máte na výběr: Odvraťte neštěstí žetonem, nebo si vezměte kartu, za kterou získáte záporné body, a položte ji před sebe. Hráč s nejméně zápornými body vyhrává!

Obsah hry:

  • 55 žetonů
  • 33 hracích karet
  • česká a slovenská pravidla

Doplňkové parametry

Kategorie: Párty hry
Hmotnost: 0.2 kg
? Doba hraní (minut):: 15+
? Minimální věk: 8+
? Min. počet hráčů: 3
? Max. počet hráčů: 7
jazyk: česky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: