Zakázaná poušť

Kód: 6035303
699 Kč
p1b8hqhbit1tuj1h022371iuhe23b
699 Kč 624 Kč
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2023
Možnosti doručení
Zakázaná poušť (Forbidden Desert) je dobrodružná hra pro celou rodinu, ve které se hráči stávají neohroženými dobrodruhy. Hra nabízí zajímavé herní mechanismy, jako např. neustále se měnící herní desku, individuální řízení zdrojů a unikátní metodu pro lokalizaci částí létajícího stroje.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zakázaná poušť (Forbidden Desert) je dobrodružná hra pro celou rodinu, ve které se hráči stávají neohroženými dobrodruhy. Hra nabízí zajímavé herní mechanismy, jako např. neustále se měnící herní desku, individuální řízení zdrojů a unikátní metodu pro lokalizaci částí létajícího stroje.

Vyrazíte si s kamarády vrtulníkem a náhle se ocitnete uprostřed pouště. Magie? Ne, na tu čas teprve přijde. Ztroskotali jste. Kolem vás řádí písečná bouře, zásoby vody docházejí a sluníčko nemilosrdně pálí. Musíte spojit své síly a společně se postavit přírodním živlům - nebo zemřete. Naštěstí je každý ve vašem týmu odborníkem, díky jehož schopnostem se vaše šance na přežití stávají vyšší. Můžete být archeologem, který má praxi v kopání v písku, nosičem vody, který může zásobovat žíznivé spoluhráče, meteorologem a předpovídat počasí, horolezcem, který dokáže překonat obrovské duny, objevitelem nebo navigátorem, se kterým se jen tak neztratíte v dunách.

A jak se tedy z té patálie dostat? Jedinou možností je objevit legendární létající stroj a některé jeho součástky, které se poztrácely v poušti. Musíte tedy chodit v okolí, odkrývat písek a hledat, zatímco bouře sílí a žízeň je téměř neúnosná. Nevzdávejte se! Občas se vám poštěstí a najdete studnu s vodou, vaše pátrání je také často odměněno nějakým speciálním nástrojem, který vás ochrání, nebo vám pomůže (např. solární štít). A když máte štěstí, objevíte indicii, která napovídá, kde hledat ztracenou vrtulku či další části létající lodi. Pokud najdete všechno a dokážete se sejít u létacího stroje, aniž by vás zavalil písek nebo aniž by kdokoli z týmu zemřel žízní (Na individualismus se zde nehraje, spolupráce nutná. :-)), hurá! - vyhráli jste! Šťastnou cestu domů, dobrodruzi!

Obsah hry Zakázaná poušť:

 • 49 karet
 • 48 značek písku
 • 24 dílků
 • 6 pěšců
 • 5 značek úrovně vody
 • 4 díly létacího stroje
 • 1x model létacího stroje
 • 1x měřič písečné bouře
 • 1x podstavec písečné bouře
 • 1x značka úrovně písečné bouře
 • pravidla

Rozměry balení: 21,5 x 21,5 x 7,5 cm.

 

Gear up for a thrilling adventure to recover a legendary flying machine buried deep in the ruins of an ancient desert city. You'll need to coordinate with your teammates and use every available resource if you hope to survive the scorching heat and relentless sandstorm. Find the flying machine and escape before you all become permanent artifacts of the forbidden desert!

In Forbidden Desert, a thematic sequel to Forbidden Island, players take on the roles of brave adventurers who must throw caution to the wind and survive both blistering heat and blustering sand in order to recover a legendary flying machine buried under an ancient desert city. While featuring cooperative gameplay similar to Forbidden Island, Forbidden Desert is a fresh new game based around an innovative set of mechanisms, such as an ever-shifting board, individual resource management, and a unique method for locating the flying machine parts.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rodinné stolní hry
Hmotnost: 0.8 kg
? Doba hraní (minut):: 45+
? Minimální věk: 10
? Min. počet hráčů: 2
? Max. počet hráčů: 5
jazyk: česky

Zakázaná poušť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: